بافت پسرانه
لباس بافتنی های زمستانه بلوز و ژاکت مخصوص پسربچه های 3 تا 8 سال برای زمستان 96 - 97 را در ادامه مشاهده کنید.

مدل لباس بافت پسرانه

مشاهده مدل های جدید و جذاب انواع لباس بافتنی بچه گانه کمک می کند انتخاب مناسب و ایده آلی داشته باشید و در صورتی که توانایی بافتن انجام لباس ها را دارید با الگو برداری از این مدل های زیبا و متنوع بهترین لباش ها را برای بچه ها ببافید و مورد استفاده قرار دهید. انچه در ادامه ملاحظه می فرمایید تصاویر زیبا و متفاوت انواع لباس های بافتنی می باشند، که هر یک می توانند الگوی مناسبی برای انتخاب شما باشند. تا پایان با این مدل های شیک و زیبا همراه ما باشید.

تصاویری که در ادامه مشاهده می فرمایید مربوط به مدل های زیبا و جدید انواع مدل لباس بافت پسرانه است که هر یک از این مدل ها می تواند ایده مناسبی برای انتخاب شما باشد.

دانی کوچولو

مسلما هر روز نمی توان کنار دریا وقت گذراند اما می توان خیال آن را به خانه آورد مخصوصا اگر مهمان کوچولویی هم به اسم دانی داشته باشید.مسلما پسر عزیزتان از این بلوز با این طرح زیبا استقبال خواهد کرد الیاف این بلوز 95 درصد پنبه و 5 درصد نخ است.

بافت پسرانه

مدل لباس بافت پسرانه

فضاپیما

اگر پسر کوچولوی تان، ترتیب یک ماموریت فضایی در خیال خود داده است، با خرید این بلوز زیبا با طرح فضاپیما، در انجام این ماموریت به او کمک کنید.

با این بلوز در ماموریت های سرد زمستانی اش، گرم و راحت باقی می ماند.جنس این بلوز ترکیبی از 57 درصد پنبه، 31درصد پلی آمید و 12 درصد پشم است.

بافت پسرانه

بلوز بافت پسرانه بچه گانه

طرح هایی از بوفالو و سگ

اگر کودک تان از زندگی در مزرعه با وجود داشتن حیوان های مختلف لذت می برد، این طرح بلوز می توانند برای او ایده آل باشند.

این بلوزها از 100درصد پنبه تولید شده اند و باعث می شوند که پسر عزیزتان هنگام پوشیدن آنها حس خوب و راحتی داشته باشد.درضمن قابل شستشو در ماشین نیز هستند.

بافت پسرانه

لباس بافت زمستانی پسرانه 

سفر اکتشافی

مسلما هر سفری، به ویژه سفرهای اکتشافی، لباس های مخصوص خودش را می خواهد.این بلوز با طرح جالب و مناسب تفریح های علمی، مناسب فرزند دلبندتان است و او از پوشیدن چنین بلوزی لذت می برد. 80 درصد از الیاف این بلوز از پشم و 20 درصد پلی آمید است.

پوشیدن این بلوز با شلوار جین، بسیار برازنده است.

بافت پسرانه

بافت زمستانی پسرانه 2018

بلوز طرح لوزی

این بلوز با استفاده از 80 درصد الیاف پشم، با هوای سرد مقابله می کند و در عین حال چنان شیک و زیباست که هر پسری که دیگر تمایلی به طرح های کودکانه ندارد، را به خود جلب می کند.

پوشیدن آن بسیار راحت است و فرزندتان احساس نمی کند که لباس ضخیم و دست و پا گیری به تن کرده است.

بافت پسرانه

مدل لباس بافتنی پسرانه 96

ترکیبی از خطوط مارپیچ

مسلما این بلوز زیبا هم مانند بلوز قبلی می تواند توجه پسربچه ها را که دیگر احساس می کنند، بزرگ شده اند را به خود جلب کند.این لباس پشمی، اجازه نمی دهد، سرمای روزهای سرد زمستان احساس شود.

 بافت پسرانه

بلوز بافتنی مارپیچ پسرانه

بلوز استقامت

این بلوز با وجود الیاف پشم، بسیار گرم و راحت شده است و اجازه می دهد، کودک تان بدون احساس سرما، از بازی در حیاط پر از برف لذت ببرد.جنس این بلوز از الیاف ساخته شده از پشم بره است.

بافت پسرانه

بلوز بافت پسرانه طرح لوزی

بلوز لوگویی

این بلوز مناسب پسرکوچولوی تان است که از دیدن حیوانات لذت می برد.این بافتنی، شما را یاد طرح های بافتنی مادرانی می اندازد که با دست، بلوزهای کودکان خود را می بافتند.

جنس آن 40 درصد پنبه، 31 درصد ویسکوز، 23 درصد پلی آمید و 6 درصد کشمیر است.

بافت پسرانه

لباس بافت پسرانه زمستانی

 ژاکت کلاه دار

این ژاکت کلاه دار با طرح میمون، زیبا و جالب است. مسلما کودک تان از پوشیدن آن استقبال می کند.در ضمن با وجود گرم بودن، سبک است و پسر کوچولویتان از پوشیدن آن خسته نمی شود.

جنس آن ترکیبی از پنبه، پلی آمید و پشم مرینوس است. در ماشین هم قابل شستشو است.

بافت پسرانه

ژاکت بافت پسرانه بچه گانه

لباس بافت پسرانه بچه گانه زمستان 96 + تصاویر

3.832
این مطلب مفید بود ؟248
برگرفته از زندگی آنلاین - هنر در خانه -/ح
وبگردی