بدل آنجلینا جولی
یک مدلینگ 27 ساله ی اهل ونکوور که با جراحی های زیبایی متعدد خود را به بدل آنجلینا جولی مبدل کرده است موجب شده تا نه تنها زنان بلکه مردان هم وحشت دارند که به او نزدیک شوند. دوستانش او را خانه خراب کن می نامند.

تا مدتها پیش بدل آنجلینا جولی یکی از بازیگران اسپانیایی بود اما جراحی های زیبایی دختری 27 ساله او را هم وارد این دنیا کرد. جراحی های زیبایی بسیار این دختر تنها برای ان بود که خود را شبیه بازیگر مشهور هالیوود ، آنجلینا جولی کند اما طبق گفته ی خودش او نتیجه ی دلخواهش را به دست نیاورد. 

آنجلینا جولی

ورونیکا 27 ساله و مدلینگ اهل ونکوور با تزریق ژل به لبها و سینه خود را شبیه انجلینا جولی کرده است. ورونیکا veronika جراحی های متعددی انجام داده است تا بتواند شبیه آنجلینا جولی باشد.

 جراحی های زیبایی

ورونیکا می گوید به دلیل شباهت بسیار او با آنجلینا جولی خیلی ها به اشتباه به او نزدیک می شوند اما بعد از توجه متوجه اشتباه شان می شوند و از او فاطله می گیرند. 

او در مورد کم شدن دوست های دخترش و عنوان ناخوشایندی که آنها به او نسبت داده اند گفت :بخاطر چهره ام دوستان دختر زیادی ندارم چرا که دختران معتقدند من با چهره و اندامم می توانم همسران آنها را فریب دهم و من را یک خانه خراب کن می نامند! 

 دختری شبیه انجلینا جولی

او می گوید حتی مردان نیز می ترسند که به او نزدیک شوند چرا که فکر می کنند من بخاطر زیبایی و شباهتم به آنجلینا جولی برخورد بدی با آنها خواهم کرد!

 چهره ی ورونیکا قبل از جراحی های زیبایی

قبل از جراحی های زیبایی

 

ترس مردان از بدل آنجلینا جولی + تصاویر

3.997
این مطلب مفید بود ؟7522
منبع : نمناک /ن
وبگردی