برجسته شدن گونه
اگر می پندارید تنها راه داشتن گونه هایی خوش فرم و برجسته عمل جراحی می باشد، سخت در اشتباهید؛ شما می توانید با انجام چند حرکت ساده ورزشی به برجسته شدن گونه هایتان کمک کنید.

آموزش حرکات ورزشی مخصوص برای برجسته شدن گونه ها

اگر گونه های صاف و بدون هیچ برجستگی دارید و جراحی زیبایی و کاشت گونه را تنها راه زیبایی خود می دانید با خواندن این بخش از سلامت و زیبایی نمناک حتما نظرتان عوض خواهد شد. شاید فکر کنید که تنها راه داشتن گونه هایی خوش فرم و برجسته تنها با جراحی های پلاستیک امکان پذیر است برای اینکه بتوانید بدون انجام هیچگونه جراحی برای خود گونه هایی برجسته و زیبا بسازید کتفی است تنها این حرکات را انجام دهید.
روشی را که در این بخش از نمناک می خوانید یک روش کاملا موثر و نتیجه بخش است که توسط متخصصان زیبایی و ورزش دنیا ابداع و در حال انجام در میان زنان سراسر اروپا و کشورهای دیگر است.

حرکات ورزشی عالی صورت برای برجسته شدن گونه ها بدون آرایش و جراحی

برجسته شدن گونه بدون عمل

روش های برجسته شدن گونه بدون عمل

1. صبح بعد از مسواک ابتدای روزتان این کار را انجام دهید:
دهانتان را تا حد ممکن باز کنید به همان حالت سرتان را به سمت عقب خم کنید حال فک پایینتان را ببندید جوری که کشش محسوسی در گردن خود حس کنید بعد از بستن کامل دهانتان سرتان را به حالت روبرو صاف کنید.این عمل را 18 تا 20 بار انجام دهید.
 
2-حرکت ماهی انجام دهید:
یعنی به گونه ای لپ ها را باد کنید که دهانتان مانند دهان ماهی جمع شود.
دهانتان را پر از هوا کرده و لپ هایتان را باد کنید بعد با نوک انگشتانتان لپ های باد کرده را 10 بار از بیرون به داخل و 10 بار از داخل به بیرون ماساژ دهید.
 
برجسته کردن گونه

ورزش مناسب برجسته کردن گونه

ورزش برجسته کردن گونه صورت با حرکات یوگا

این ورزش که با نام یوگای صورت نیز شناخته می شود جهت ورزش ماهیچه های صورت و به منظور داشتن چهره ای جوانتر انجام می شود. در یک مطالعه که در سال 2018 صورت گرفت افرادی که روزانه 30 دقیقه و بمدت 8 هفته صورت خود را ورزش میدادند از پوستی نرم تر و جوانتری برخوردار شدند.

تمرینات یوگای صورت مخصوص برجسته کردن گونه:

 برجسته کردن گونه

 برجسته کردن گونه با حرکات یوگا

1. لب ها را غنچه کرده و همزمان گونه ها را بکشید و لبخند بزنید. سپس انگشتانتان را کنار لب ها قرار داد و تا بالای گونه ها بکشید این پوزیشن را 20 ثانیه نگه دارید.
2. درحالیکه دهان خود را بسته اید، گونه ها را تا جای ممکن با هوا پر کنید، این پوزیشن را ه مدت 45 ثانیه ادامه دهید ، قبل از اینکه هوا را به آرامی به بیرون بازدم کنید.
 
ورزش برجسته کردن گونه

روش های طبیعی برجسته کردن گونه 

3. لب ها را به شکل حرف O کنید و لبخند بزنید، سپس انگشتان هر دست را در بالای گونه قرار داده و به آرامی بکشید و پایین بیاورید این کار را تا 30 ثانیه انجام دهید.
4. روی یک صندلی کاملا صاف بنشینید. دهان تان را غنچه کرده و لب ها را به سمت بیرونی بکشید و همین حرکت را برای سمت دیگر نیز تکرار کنید، این کار را به مدت یک دقیقه انجام دهید، برای نتیجه گیری بهتر این کار را سه بار در روز تکرار کنید.
 
 برجسته کردن گونه

چند حرکت ساده ورزشی برای برجسته کردن گونه 

5. دهان تان را تا جایی که میتوانید محکم ببندید و در همین حال لبخند عریضی بزنید و این پوزیشن را به مدت 10 ثانیه حفظ کنید سپس گوشه ها را به سمت بالا و تاجای ممکن بکشید. این حرکت را سه ست دوبار در روز انجام دهید.

 

آموزش روش عالی برجسته شدن گونه ها بدون جراحی و آرایش

4.1972
این مطلب مفید بود ؟796176
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک / ن / ف
برچسب : حرکات ورزشی
وبگردی