برق لب زدن
برق لب یکی از محصولات آرایشی برای زیبایی لب ها است که استفاده از آن فوت و فن هایی دارد، قلق های برق لب زدن را برای داشتن آرایش بی نقص در ادامه ملاحظه کنید.

فوت و فن های برق لب زدن

همه میتوانند لب های زیبا داشته باشند به شرطی که روش استفاده صحیح از لوازم آرایش را بدانند، برق لب یکی از محصولات ارایشی مخصوص زیبایی لب ها است که استفاده از آن فوت و فن های ساده ای دارد. برق لب کاملا با رژلب متفاوت است و روش استفاده از آن نیز متفاوت است که در این بخش از دنیای مد نمناک شما را با روش استفاده از برق لب آشنا میکنیم.

 روش برق لب زدن

روش صحیح برق لب زدن

- اولین ترفند برق لب زدن این است که به لب هایتان یک لایه نرم کننده بزنید زیرا برق لب روی لب های خشک خیلی بد میشود باید ابتدا لب هایتان را نرم کنید سپس از برق لب استفاده کنید.

- میتوانید از رژلب و برق لب با هم استفاده کنید زیرا این باعث میشود جلوه رژلب تان بیشتر شود و لب های براقی داشته باشید پس اول رژلب بزنید و بعد روی آن برق لب بزنید و زیبایی لب هایتان را تکمیل کنید.

برق لب اکلیلی

برق لب زدن روی رژلب

- برخی از خانم ها در استفاده از برق لب زیاده روی میکنند و چند لایه برق لب میزنند تا لب های پر و براقی داشته باشند این بزرگترین اشتباه در استفاده از برق لب است زیرا باید یک لایه نازک برق لب بزنید.

- اگر به رژلب های براق علاقه دارید میتوانید هر نوع رژلب را به سادگی براق کنید به این صورت که بعد از استفاده از رژلب روی آن برق لب بی رنگ بزنید به همین سادگی.

برق لب بی رنگ

زیبایی لب ها با برق لب بی رنگ 

- اگر لب های کوچک و باریکی دارید که دوست دارید کمی حجم دار شوند میتوانید از برق لب های حجم دهنده استفاده کنید، این نوع برق لب خاصیت حجم دهندگی و براق کنندگی را با هم دارد.

 

فوت و فن های برق لب زدن حرفه ای + عکس

477
این مطلب مفید بود ؟6116
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی