برنامه جام جدید
برنامه «جام جدید» روی آنتن زنده در تلویزیون اینترنتی آیو هر شب از ساعت 21:30

پخش ویژه برنامه جام جدید در شبکه آیواسپرت

اگر اهل فوتبال هستید، حتما مسابقات جام ملت های آسیا 2019 را دنبال کرده اید و می دانید که تا اینجای کار، تیم ملی ایران افتخار آفرین بوده است.

شبکه اینترنتی آیواسپرت به عنوان اولین و پرمخاطب ترین شبکه اختصاصی ورزشی، علاوه بر پخش زنده مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا با گزارشگر اختصاصی، گرم کردن بازیکنان را نیز از نیم ساعت قبل بازی نمایش می دهد.

شاید برایتان جالب باشد که آیواسپرت، بعد از زابیواکا در جام جهانی، برای پوشش رسانه ای و کارشناسی این مسابقات، ویژه برنامه «جام جدید» را تدارک دیده است. برنامه جام جدید از 15 دی ماه هرشب راس ساعت 21:30 با اجرای آقایان مهدی شریفی و کوروش معصومی بازیگر توانمند کشورمان اجرا می شود و با آیتم های مختلف و جذاب، سعی دارد با نگاهی متفاوت به فوتبال بپردازد.

جام جدید هرشب میزبان یکی از چهره های سرشناس هنری و فوتبالی است که می توان به نیما نکیسا، امیرحسین صادقی، نیلوفر اردلانی، مهران رجبی و حتی گزارشگر دوست داشتنی فوتبال، سرهنگ علیفر هم اشاره کرد.

در بخش دیگری از این برنامه، به آنالیز داوری مسابقات توسط کارشناس محترم داوری آقای نوید مظفری نیز پرداخته شده و هر شب یکی از برجسته ترین داوران آسیایی نیز معرفی می شود.

برای ارتباط و آشنایی بیشتر با فرهنگ و اقشار مختلف آسیایی که تیم ملی فوتبالشان در جام ملتها حضور دارد، این برنامه بخش جذابی در نظر گرفته که می تواند مخاطبان را به این هدف برساند.

جام جدید با رویکردی نو، به دعوت مهمانان خود می پردازد و هدف از گپ و گفت های برنامه، بیان واقعیت ها حقایق ناگفته در دوران مختلف فوتبال است تا با نتیجه گیری درست، بتوان پازل های گمشده اتفاقات فوتبالی را حل کند.

حرف های ناگفته ورزشکاران، حرف هایی که چندین و چند سال مسکوت مانده است، اکنون در جام جدید شنیده می شود.

آیواسپرت علاوه بر تولید برنامه و پخش زنده فوتبال های جام ملت های آسیا 2019 به کاربران خود این امکان را می دهد تا در مسابقه پیش بینی شرکت کنند. برای شرکت در این مسابقه نیازی به ارسال پیامک، نصب اپ یا هیچ اقدام دیگری نیست. کاربران اندروید و iOS آیو در هنگام تماشای بازی می توانند روی دکمه پیش بینی کلیک کنند و با پرداخت ورودی، وارد مسابقه پیش بینی شوند. امکان مشاهده امتیاز نفرات برتر، امتیاز شرکت کننده، جدول مسابقات و سایر اطلاعات لازم روی تصویر وجود دارد. کاربران تلویزیون های هوشمند سامسونگ هم می توانند به راحتی و با وارد شدن به اپلیکیشن آیو در Smart Hub و فشردن دکمه Enter روی کنترل وارد مسابقه پیش بینی شوند و از جوایز ارزشمند نقدی برای نفرات اول تا سوم بهره مند شوند.

برای تماشای جام جدید، پخش زنده آنلاین مسابقات جام ملت های آسیا و فوتبال های جذاب تیم ملی ایران و همچنین شرکت در مسابقه پیش بینی کافی است اپلیکیشن آیو را دانلود کنید، از طریق وبسایت عضو آیو شوید یا اپ تلویزیون های هوشمند سامسونگ را روی تلویزیون خود نصب کنید. با تلویزیون اینترنتی آیو، جور دیگر باید دید...

پخش ویژه برنامه جام جدید در شبکه آیواسپرت

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی