برنامه خندوانه
برنامه خندوانه شب گذشته 22 مرداد 1397 در روز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه الزهرا (س) با حضور دکتر مهدی دوایی ، حامد همایون و جناب خان روی آنتن شبکه نسیم رفت.

در برنامه خندوانه در روز ازدواج چه گذشت

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 22 مرداد 1397 ساعت 21 روی آنتن شبکه نسیم رفت. این برنامه که برخلاف روال عادی پخش دوشنبه شب از شبکه نسیم پخش شد به مناسبت جشن روز ازدواج تدارک دیده شده بود.

جشن روز ازدواج در برنامه خندوانه با حال و هوای دیگری همراه بود و شبی متفاوت برای اهالی خندوانه رقم زد.

جشن روز ازدواج در برنامه خندوانه

رامبد جوان برنامه شب گذشته خندوانه را با جملاتی درباره ازدواج آغاز کرد و جشن ویژه ای به مناسبت روز ازدواج در این برنامه برگزار شد. کلیپ ویژه اهالی خندوانه یکی از جذاب ترین بخش برنامه خندوانه در شب گذشته بود.

دکتر مهدی دوایی روانشناسی که در فصل چهارم خندوانه مهمان این برنامه شده بود دوباره مهمان رامبد جوان در خندوانه شد تا درباره موضوع زندگی بعد از ازدواج به گفتگو با مردم و خندوانه ای ها پرداخت.

برنامه خندوانه

دکتر مهدی دوایی در برنامه خندوانه 

دکتر مهدی دوایی صحبت در برنامه خندوانه را با موضوع دوام زندگی مشترک آغاز کرد و راهکارهایی برای تداوم زندگی مشترک ارائه داد و گفت :در زندگی مشترک باید همسرمان را به خودمان ترجیح بدهیم و منافع طرف مقابل را به خودمان ترجیح بدهیم و این معنای عشق است.

روانشناس مهمان برنامه خندوانه از مزایای بیان احساسات و حرف زدن در زندگی مشترک گفت و بر این امر تاکید کرد و گفت :به جای قهر کردن با یکدیگر صحبت کنید و تاثیر خوب حرف زدن در ایجاد عشق را احساس کنید.

دکتر دوایی با تعریف کردن داستان هایی نکات مهمی از زندگی مشترک را بیان کرد و راه های ساده ایجاد عشق و محبت را بین همسران بیان کرد و گفت :در زندگی مشترک اولویت باید همسر باشد و نباید پدر و مادرها انتظار داشته باشند که بعد از ازدواج اولویت بچه ها ، آنها باشند و حتی بچه ها هم باید بدانند که اولویت پدر اول مادر و اولویت مادر اول پدر است.در پایان صحبت ها دکتر مهدی دوایی به کاربرد اصول دین در زندگی مشترک اشاره کرد.

برنامه خندوانه

برنامه خندوانه با حضور جناب خان

در این بخش از برنامه جناب خان به برنامه اضافه شد و با خواندن یک ترانه شاد فضای شادتری به برنامه بخشید.

حامد همایون مهمان دیگر برنامه خندوانه بود که آهنگ عاشق شدم من و نیمه من را در برنامه شب گذشته خندوانه اشاره کرد و به رامبد جوان قول داد که بعد از انتشار آهنگ های جدیدش دوباره به خندوانه بیاید.

حامد همایون

حامد همایون در برنامه خندوانه 

در بخش پایانی برنامه مسابقه ای بین حامد همایون ، جناب خان و رامبد جوان برگزار شد.

جشن ازدواج در برنامه خندوانه با جناب خان و حامد همایون+عکس

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی