کتایون ریاحی
درحالی که در خبرها اعلام شد که “برنامه دورهمی” در ویژه برنامه روز زن با حضور کتایون ریاحی روی آنتن میرود اما این برنامه پخش نشد و ماجراهای فراوانی پیرامون این موضوع رقم خورد.

چرا برنامه دورهمی با حضور کتایون ریاحی پخش نشد

برنامه دورهمی در سالروز ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن طبق اعلام قبلی قرار بود با حضور کتایون ریاحی روی آنتن برود اما این ویژه برنامه پخش نشد و ماجراهای فراوانی پیرامون این عدم پخش شکل گرفت.

در حالی که قرار بود شب گذشته (پنجشنبه 17 اسفند) برنامه «دورهمی» ویژه روز زن با حضور کتایون ریاحی و حامد همایون پخش شود، پس از 30 دقیقه تاخیر یکی از برنامه گذشته «دورهمی» بازپخش شد.

عصبانیت کتایون ریاحی از پخش نشدن برنامه دورهمی با حضور خودش

اتفاق عجیبی که کتایون ریاحی را در ساعت دو بامداد جمعه به واکنش واداشت تا متن زیر را در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرامش منتشر و اعلام کند اگر قسمت مربوط به حضور او در این برنامه در ساعتی غیر از ساعتِ معمولِ پخش، روی آنتن برود از سازندگان «دورهمی» شکایت خواهد کرد.

برنامه دورهمی

کتایون ریاحی در برنامه دورهمی

«با عرض سلام و احترام

اینجانب کتایون ریاحی از طریق این پیام مکتوب رسما به شما اعلام می دارم به هیچ عنوان به پخش قسمت مربوط به خود در برنامه «دور همی» در ساعاتِ بازپخش و تکرارِ این برنامه از شبکه نسیم صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران رضایت نداشته و در صورت پخش، شکایت خود را از طریق مراجع ذی صلاح و قانون پیگیری خواهم کرد.

مگر این که در ساعت عُرف و معمولِ برنامه، همچون روالِ همیشگی، پخش و در ساعاتِ مقرر تکرار، بازپخش شود. لذا با توجه به عدم پاسخگویی آقایان مسئول در این برنامه از جمله تهیه کننده، کارگردان، مجری و مدیر شبکه و با توجه به شرایط دشوار شخص بنده در زمان حضور و ضبط برنامه و با در نظر گرفتن مناسبتِ مبارک این روز و نیتِ خیر اینجانب نسبت به هموطنانم، هرگونه اعمالِ نظر و انجامِ امری غیر از این خواسته به حق، به منزله حقنه اجحاف به میهمان برنامه تلقی خواهد شد و من سکوت نخواهم کرد.

امید است بیش از این ها شاهد رفتار حرفه ای در برنامه ای با این میزان مخاطب باشیم. رسانه ملی جای آزمون و خطای مدیریت نیست... صدای یک ملت است. نبرید از بُن، نفس ها را...»

پس از انتشار این پیام بود که کانال تلگرامی دورهمی اعلام کرد:«با عرض پوزش به علت تغییر در کنداکتور برنامه دورهمی، ویژه برنامه روز زن با حضور کتایون ریاحی و خواننده محبوب کشورمان حامد همایون به جمعه، 18 اسفند موکول شد.»

برنامه دورهمی با حضور کتایون ریاحی امشب هم پخش نمیشود

مدیر روابط عمومی شبکه نسیم از پخش برنامه دورهمی با حضور کتایون ریاحی در روزهای آینده خبر داد.

امیر عباس دورهمی کتایون ریاحی امشب هم پخش نمی شوداشرف مدیر روابط عمومی شبکه نسیم، در خصوص علت پخش نشدن برنامه دورهمی با حضور کتایون ریاحی و حامد همایون، گفت:دورهمی با حضور کتایون ریاحی و حامد همایون به دلیل مشکل صدا و نویزی که در برنامه وجود داشت، به پخش نرسید و این مشکل هنوز هم برطرف نشده است.

 برنامه دورهمی

برنامه دورهمی با کتایون ریاحی و حامد همایون

وی افزود:این قسمت از برنامه دورهمی امشب پخش نخواهد شد و به روزهای آینده موکول می شود.

مدیر روابط عمومی شبکه نسیم درباره مهمانان امشب این برنامه گفت:احتمال می رود امشب برنامه دورهمی با حضور پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر روی آنتن برود.

علت پخش نشدن حضور کتایون ریاحی در برنامه دورهمی

3.6198
این مطلب مفید بود ؟14256
برگرفته از خبرآنلاین ، باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی