علی ضیا

برنامه های تحویل سال 99 در شبکه های مختلف سیما

تاریخ انتشار : 14 اسفند 1398کد مطلب : 45176زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه های تحویل سال 99 در شبکه های مختلف سیما و مجریان احتمالی این برنامه ها مشخص شد.

اعلام برنامه های تحویل سال 99

با نزدیک شدن به ایام نوروز شبکه های مختلف سیما در تدارک برنامه های مختلف برای شب عید هستند تا اوقات خوشی را برای مردم رقم بزنند.

به دلیل همزمانی شب سال تحویل امسال با شهادت امام موسی کاظم (ع) برنامه های شب تحویل سال با فضایی متفاوت همراه است. با ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه باشید تا به معرفی برنامه های شبکه های مختلف سیما بپردازیم.

معرفی برنامه های تحویل سال در شبکه های مختلف تلویزیون

برنامه تحویل سال 99 در شبکه یک سیما

شبکه یک سیما چند سالی است که اجرای برنامه های شب سال تحویل را به علی ضیا و فرمول یک سپرده است. این شبکه امسال هم با ویژه برنامه فرمول یک مهمان شب تحویل سال 99 در شبکه یک سیما است.

علی ضیا

برنامه تحویل سال 99 در شبکه دو سیما

شبکه دو سیما برای برنامه تحویل سال 99 ، برنامه پل فروردین را تدارک دیده است و این برنامه به تهیه کنندگی مهدی بابایی و احسان ارغوانی در دو شب سه شنبه 28 اسفند از ساعت 23:30 و چهارشنبه 29 اسفند از ساعت 19 تا 3 بامداد روی آنتن شبکه دو میرود اما هنوز خبری قطعی از نام مجری منتشر نشده است.

برنامه پل فروردین

برنامه تحویل سال 99 در شبکه سه سیما

شبکه سه سیما یکی از پرمخاطب ترین شبکه های تلویزیون است که ویژه برنامه های شب سال تحویل آن با استقبال زیادی از سوی مردم مواجه میشود.

احسان علیخانی مجری برنامه عصر جدید یکی از مجریان پرطرفدار تلویزوین است که چند سالی اجرای برنامه های شب تحویل سال نو را در شبکه سه سیما برعهده دارد و امسال هم علاوه بر احسان علیخانی رضا رشیدپور یکی از گزینه های اجرای برنامه تحویل سال در شبکه سه سیما است.

احسان علیخانی و رضا رشیدپور

برنامه تحویل سال 99 در شبکه پنج سیما

حمید گودرزی و تیم برنامه پنج ستاره سال گذشته اجرای برنامه نوروزی شب تحویل سال را برعهده داشتند و امسال هم به مانند سال قبل اجرای برنامه تحویل سال 99 برعهده حمید گوددرزی است.

حمید گودرزی

برنامه تحویل سال 99 در شبکه نسیم

شبکه نسیم یکی دیگر از پرمخاطب ترین شبکه های تلویزیون است که برای شب تحویل سال و ایام نوروز ویژه برنامه هایی خاص را تدارک دیده است.

برنامه چهل تیکه با اجرای محمدرضا علیمردانی به عنوان برنامه تحویل سال 99 در نظرگرفته شده است و برنامه دورهمی هم در ایام عید ادامه دارد.

محمدرضا علیمردانی

برنامه های تحویل سال 99 در شبکه های مختلف سیما

58
این مطلب مفید بود ؟80
وبگردی