نحوه بستن چمدان مناسب سفر
برای بستن چمدان یک لیست وسایل سفر تهیه کنید و از روی آن لوازمتان را جمع کنید تا در سفر چمدان کوچکتر و مفیدتری داشته باشید و برای حمل آن دچار مشکل نشوید.

10 راه برای بستن چمدان سفر خیلی سبک تر و مفید تر 

اگر قصد مسافرت دارید و میخواهید بارتان را سبک تر کنید تا هزینه های امنیتی و هزینه های سنگین کمتری را در فرودگاه متحمل شوید، تنها نیستید ، ما اینجا چند راه حل داریم.نتایج بررسی و مطالعات خود را منتشر کرد و طبق یافته های این سایت، 57.4 درصد از مسافران بسته بندی های سبک تر و 56.5 درصد هم تلاش و برنامه ریزی برای این کار را میکنند.

ما از متخصصان این زمینه در مورد 10 روش برای چمدان بستن هرچه سبک تر پرسیدیم. هزینه های سنگین امنیتی و نگه داری چمدان یعنی مسافران باید چمدان های سبک تری ببندند پس شما هم مطمئنا برای سفرهای هوایی به این نکات نیاز خواهید داشت ؛ در این بخش از نمناک چگونگی سبک کردن بار را آموزش خواهیم داد .

نحوه بستن چمدان سفر

آموزش نحوه بستن چمدان برای سفر

نحوه بستن چمدان سبک و مناسب برای سفر

در سفر چمدان کوچک تری را برای بستن انتخاب کنید

اگر مقدور است از ساک دستی، یا یک چمدان کوچک تر استفاده کنید. هرچه چمدان بزرگ تر باشد ، بیشتر تمایل دارید که آن را پر کنید.

چمدان سبک مسافرتی

انتخاب چمدان کوچک در سفر

برای سفرتان طرح بچینید

هنگام برنامه ریزی برای بسته بندی لباس درمسافرت دمای مقصد خود را پیگیری کنید؛ به این ترتیب ، میتوانید برنامه ریزی کنید دقیقا به چه چیزی برای پوشیدن احتیاج خواهید داشت.

آموزش بستن چمدان

لباس مناسب برای سفر 

یک لیست بنویسید و دوباره آن را بخوانید کنید

مواردی را که قصد دارید در سفر خود بگنجانید را لیست کنید سپس لیست را مرور کنید و فقط اشیا ضروری را بردارید.

لیست وسایل

نوشتن لیست لوازم مورد نیاز برای بستن چمدان سفر

در بستن چمدان برای سفر لباس های سبک انتخاب کنید

شلوار جین و کفش های تنیس میتوانند چمدان را سنگین کنند.

چیدمان چمدان

انتخاب لباس کم وزن برای حمل در سفر

انتخاب رنگ های خنثی در بستن چمدان

رنگ های خنثی را در چمدان بگذارید .شلوار و تاپ خنثی انتخاب کنید مخصوصا وقتی به سفرکاری میروید اما لباس های دیگر را رنگی بردارید مثل شال ، کراوت، جواهرات ، کمربند و... تا هر روز لباس خود را تغییر داده و با هم ترکیب کنید.

ترفند بستن چمدان

نحوه انتخاب لباس برای بستن چمدان سفر

برای رفتن به سفر خیلی چمدان نبندید

گفتن راحت تر از انجام دادن است، اما مهم این است که لباس های مورد علاقه را خانه بگذارید. فقط به خاطر اینکه هتل باشگاه دارد لباس های باشگاه تان را با خود حمل نکنید وقتی حتی درحالت عادی در خانه ورزش نمیکنید.

نحوه چیدن چمدان

چگونگی بستن چمدان مناسب سفر

از لوازم هتل استفاده کنید

بطری های کوچک انتخاب کنید و از لوازم هتل استفاده کنید مثل شامپو، دهانشویه، سشوار که توسط هتل تهیه شده است. اگرچه، داشتن یک کیف آرایشی جداگانه فقط برای مسافرت که شامل بطری های مسافرتی است نگه دارید و مطمئن باشید که رد کردن آن ها از امنیت فرودگاه مشکلی ایجاد نمیکند.

لوازم هتل

ترفندهای بستن چمدان در سفر 

در سفر لباس هایتان را بشویید

اگر میتوانید لباس ها را در مقصد بشویید تا بتوانید در سفر استفاده چند باره از آن ها بکنید به جای اینکه یک لباس برای هر روز با خود حمل کنید.

شست و شوی لباس

شستن مرتب لباس ها در سفر

اول بیرون از ساک لباس ها را ببینید

ابتدا بیرون از چمدان بارتان را ببندید. به این ترتیب ، وقتی انبوه لباس را ببینید خواهید دید که میتوان آن ها را کاهش داد. اما اگر لباس ها در چمدان هستند و جای اضافی هم وجود دارد میتوانید موارد بیشتری را جای دهید.

بستن چمدان سفر

کاهش دادن حجم وسایل در بستن چمدان سفر

چمدان خود را پیش از رفتن به فرودگاه وزن کنید

پیش از خروج از منزل چمدان را وزن کنید و آن را بسنجید با این کار در فرودگاه تعجب نخواهید کرد و یا متحمل هزینه های اضافی فرودگاه نخواهید شد.

وزن چمدان

بستن چمدان سبک و مفید برای سفر

فوت و فن بستن چمدان سبک و مفید برای سفر

4.521
این مطلب مفید بود ؟192
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /آ
برچسب : چمدان مسافرت
وبگردی