بنزما

پیام ابهام آمیز بنزما قبل از فینال جام جهانی

تاریخ انتشار : 26 آذر 1401کد مطلب : 47552زمان مطالعه : 1 دقیقه
ستاره تیم ملی فوتبال فرانسه قبل از فینال جام جهانی پیام ابهام آمیزی را منتشر کرد و روزنامه مارکا نوشت که این بازیکن به زودی در این زمینه توضیح خواهد داد.

ایسنا و به نقل از مارکا، کریم بنزما در سال 2022 عملکرد خیره کننده ای داشت. او با رئال مادرید قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و رقابت های لالیگا را به دست آورد و این باعث شد تا توپ طلا به او برسد.

پیش بینی می شد که بنزما در جام جهانی 2022 به یکی از بازیکنان کلیدی برای فرانسوی ها تبدیل شود اما او دور روز قبل از آغاز جام مجبور شد به خاطر آسیب دیدگی اردوی فرانسوی ها را ترک کند.

دیدیه دشان باوجود آنکه بنزما را از دست داد اما هیچ بازیکنی را جایگزین او نکرد و این باعث شد تا گمانه زنی ها درباره بازگشت او جدی شود.

باوجود آنکه بنزما به شرایط بازی رسیده است و می تواند در فینال برابر آرژانتین فرانسوی ها را همراهی کند اما دیدیه دشان حتی سوال درباره بازگشت بنزما به اردوی تیم را هم سخیف توصیف و اعلام کرد که به این سوال پاسخ نمی‌دهد.

اما بنزما قبل از برگزاری فینال جام جهانی این پست ابهام آمیز را منتشر کرد:من اهمیتی نمی‌دهم.

روزنامه مارکا در واکنش به این پست بنزما نوشت:معلوم نیست که منظور بنزما چه چیزی است. آیا او به سخنان دیدیه دشان اشاره می کند یا به موضوع دیگری می‌پردازد. هر چه هست او به زودی در این زمینه صحبت خواهد کرد.

بنزما در دیدار دوستانه روز گذشته رئال مادرید برابر لگانس بدون مشکل بازی کرد و این نشان می‌دهد که او به شرایط بازی رسیده است.

تیم ملی فوتبال فرانسه یکشنبه در فینال جام جهانی به مصاف آرژانتین خواهد رفت.

انتهای پیام/م

پیام ابهام آمیز بنزما قبل از فینال جام جهانی

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
وبگردی