بنیامین در دورهمی

خاطره جالب بنیامین بهادری از تست بازیگری مهرجویی

تاریخ انتشار : 10 فروردین 1399کد مطلب : 63476زمان مطالعه : 3 دقیقه
مهران مدیری شب گذشته در برنامه «دورهمی» میربان بنیامین بهادری بود.

بنیامین بهادری در برنامه دورهمی

باشگاه خبرنگاران: ویژه برنامه «دورهمی» هر شب در ایام نوروز میزبان مهمانان مختلفی از جمله بازیگران سینما و تلویزیون است. 

شب گذشته بنیامین بهادری میهمان مهران مدیری بود و برنامه را با اجرای آهنگ «هفته عشق» آغاز کرد.

در بخشی از گفت و گو بهادری درباره دلیل نامگذاری آلبوم هایش با اعداد گفت:آلبوم ها را با اعداد نامگذاری کردم و دلیل من این بود که اگر کسی درباره آلبوم ها صحبت کند دهه انتشار آن مشخص است. 

بهادری بعد از چند سوالی که مدیری از او پرسید درخواست دستمال کرد و گفت:من شما را اولین بار است می بینم، ما استرسی هستیم. (خنده) 

مدیری دلیل ماندگاری دوآهنگ «دنیا دیگه مثل تو ندارد» و «لکنت» را سوال کرد که او پاسخ داد:یکی از دوستان که می گفت من همیشه اوایل عاشقانه می خواندم و مثل سه دقیقه به گریه بودم. 

مدیری درباره حاشیه ای بودن این خواننده سوال کرد که او پاسخ داد:من از حاشیه فراری هستم، اما مثل تصادف حادثه به سراغت می آید. هرچه قدر هم احتیاط کنیم ماشین دیگری به شما می زند من خودم تجربه اش را داشتم، تصادفی کردم که ما تقصیری نداشتیم و شخص دیگری که مواد مصرف کرده بود با ما تصادف کرد. 

با توجه به اینکه بهادری همسرش را در این تصادف از دست داد مدیری درباره اینکه انگیزه این خواننده برای ادامه زندگی چه بود؟سوال کرد و اوپاسخ داد:من یک بچه کوچک داشتم که او به من انگیره زندگی می داد. 

بهادری درباره بدقولی خود گفت:اینرسی من بالاست، به خاطر همین موضوع روابط دوستانه خود را از دست دادم. تصمیم گرفتن برای بیرون رفتن از خانه برای من سخت است و نزدیکانم می گویند محاسبه مسیر را نمی کنی!

بهادری درباره حوزه بازیگری گفت:بعد از بازی در فیلم «سلام بمبئی» چند پیشنهاد بازیگری داشتم، اما من و همسرم راهی آمریکا شدیم، خانواده همسرم آنجا هستند و به خاطر اینکه (توراهی داشتیم) همسرم باردار بود، قرار شد کنار خانواده اش بمانیم.همین موضوع باعث ایجاد وقفه ای در کارهایم شد، چند پیشنهاد بازی داشتم و سال گذشته سه ماه فیلمبرداری برای یک فیلم داشتم که اخبار آن اطلاع رسانی خواهد شد. 

این خواننده درباره تست های بازیگری خود توضیح داد:آقای بیضایی از من برای پروژه ای تست گرفتند که انجام نشد، اما آقای مهرجویی به من گفتن که در یک پرتگاهی قرار داری و باید روی طناب راه بروی، من گفتم من میشینم و ادامه نمی دهم و آقای مهرجویی از من خداحافظی کردند. (خنده) 

در بخش دیگری مهران مدیری از او تست بازیگری گرفت، اما عکس العمل بهادری در تست باعث شد تا مدیری به او بگوید که می خواهی ادامه ندهیم؟ (خنده)

در بخشی از گفت و گو بهادری درباره لغو برنامه های اجرا خود در تلویزیون توضیح داد:من دو بار قرار بود اجرا کنم که دوستان محبت کردند و سر آنتن من را معاف کردند، روی من حساس هستند که این خواننده است می خواهد چه بگوید. برای من اجرای زنده بهتر از ضبط شده است، اما همیشه شرط من زنده بودن برنامه ها بود وآنها می گفتند، نمی شود تولیدی برویم و در نهایت می شنیدم که کلا برنامه لغو شده است.

در پایان گفت و گو بنیامین بهادری «بوی عیدی» را اجرا کرد.

انتهای پیام/م

خاطره جالب بنیامین بهادری از تست بازیگری مهرجویی

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
وبگردی