به دنیا آمدن 7 فرزند
زنی 25 ساله برای زایمان به بیمارستان آمده بود ؛ زایمانی که با 7 قلو شدن نوزادانش در حالی خبر ساز شد که مادر نوزادان با این زایمان عدد فرزندانش به 10 رسید.

زایمان 7 قلو توسط زن 25 ساله در عراق خبرساز شد

مادر 25 ساله ای با زایمان طبیعی دارای شش دختر و یک پسر شد. زن جوانی که نامش اعلام نشده است، پس از زایمان نادری در استان دیالی در شرق عراق در وضعیت سلامت به سر می برد و هیچ مشکلی ندارد بهتر است بگوییم این مادر جوان ، با همه 7 نوزاد جدیدش در شرایط کاملا سلامتی هستند.

زایمان 6 دختر و 1 پسر

زایمان شگفت انگیزی در بیمارستانی در استان دیالی عراق رخ داد که گمان می رود اولین زایمان هفت قلویی این کشور باشد. "فیراس ال ایزاوی" سخنگوی اداره بهداشت محلی، در بیانیه ای گفت که این مادر 25 ساله که نامش اعلام نشده است، زایمان طبیعی داشت و بعد از زایمانش سالم است.

چنانچه در این بخش از سرگرمی نمناک می خوانید گفته می شود که هفت نوزاد، شش دختر و یک پسر پس از دریافت معاینات پزشکی، سلامت خوبی دارند و تصاویر، چهار نوزاد کوچک که در یک تخت خواب با هم هستند را نشان می دهد ؛ تصاویر دیگر نشان می دهند که دوتای آنها مدت کوتاهی پس از تولد به آنها ملحق شده و در کنار 4 نوزاد دیگر دراز کشیده اند، اینها اولین مورد از هفت قلویی هستند که در عراق متولد شده اند.

زایمان 7 قلو

زایمان 7 قلو توسط زن 25 ساله 

سال گذشته مادری در بیمارستان سنت جورج در لبنان، سه دختر و سه پسر را به دنیا آورد که همگی انها نیز از زایمان جان سالم به در بردند و به عنوان یک زایمان متفاوت در تاریخ آن کشور ثبت شد . دکتر یوسف فضل، پدر بچه ها گفت که او و همسرش نمی خواستند که فرزندان بیشتری داشته باشند و اکنون 10 کودک دارند که باید مراقب آن ها باشند و این کار ساده ای نیست. هفت قلوزایی مک کافی در ایالت آیووا در سال 1997، اولین مورد از هفت قلو زایی زنده و سالم است.

به دنیا آمدن 7 فرزند توسط زن 25 ساله

به دنیا آمدن شش دختر و یک پسر توسط زن 25 ساله

زایمان 7 قلو توسط یک زن

مادری که 6 دختر و 1 پسر به دنیا آورد

 

زنی که به طور طبیعی 6 دختر و 1 پسر به دنیا آورد !!

3.8531
این مطلب مفید بود ؟401130
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی