ابراهیم حاتمی کیا
فیلم سینمایی به وقت شام ساخته ابراهیم حاتمی کیا برخلاف شایعات منتشر شده با انجام اصلاحات 2 دقیقه ای به جشنواره فجر میرسد.

به وقت شام برخلاف شایعات به جشنواره فجر میرسد

برخلافه شایعات منتشر شده جدیدترین ساخته ابراهیم حاتمی کیا با عنوان به وقت شام با بازی بابک حمیدیان و هادی حجازی فر به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر میرسد.

در حالی که در برخی محافل سینمایی و از نرسیدن فیلم «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و تهیه کنندگی محمد خزاعی به سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر صحبت می شود ولی طبق پیگیری های ما مراحل فنی این فیلم رو به اتمام است و ضبط موسیقی «به وقت شام» انجام شده و اتالوناژ نیز رو به پایان است.

به وقت شام

بابک حمیدیان در به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا

امور جلوه های ویژه این فیلم زیرنظر هادی اسلامی و با همراهی تیم او انجام شده ولی از آنجایی که 2 دقیقه پایانی این فیلم 110 دقیقه ای با اصلاحی از سوی ابراهیم حاتمی کیا رو به رو شده گروهی به جمع فیلم اضافه و مشغول انجام این بخش شده اند.

طبق اعلام دست اندرکاران، فیلم «به وقت شام» برای نمایش در روز دوشنبه 16 بهمن ساعت 20 در پردیس ملت آماده خواهد بود.

روز گذشته در یکی از روزنامه های کشور خبری چاپ شد مبنی بر اینکه فیلم سینمایی «به وقت شام» به دلیل کامل نشدن جلوه های ویژه فیلم و انجام مجدد مراحل فنی، به جشنواره سی و ششم فیلم فجر نمی رسد اما محمد ذوقی مدیر روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج این خبر را تکذیب کرد؛ بنابراین اولین رونمایی فیلم جدید ابراهیم حاتمی کیا در جشنواره امسال خواهد بود.

به وقت شام

ابراهیم حاتمی کیا با به وقت شام در جشنواره فجر

 فیلم سینمایی به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا به سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی به تولید رسیده است.

هادی حجازی فر و بابک حمیدیان بازیگران اصلی این فیلم هستند و به همراه آنها، جمعی از بازیگران مطرح سوری و لبنانی نیز در فیلم ایفای نقش می کنند.

این فیلم در اکثر پلان ها دارای ویژوال افکت است که همین امر ساخت آن را سخت کرده بود ولی گفته می شود درنهایت اثری باکیفیت در جشنواره ملی فیلم فجر به نمایش درمی آید.

به وقت شام با انجام اصلاحات به جشنواره فجر میرسد!

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از خبرگزاری مهر _ باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی