مانتو بهاره کیان افشار
سری مدل پالتو و مانتوهای “بهاره کیان افشار” بازیگر مشهور ایرانی سریال کلاه پهلوی ایده هایی شیک برای اسپرت و مجلسی پوش هاست.

بهاره کیان افشار و مدل پالتو و مانتوهای بازیگران مشهور زن ایرانی:

بازیگر نقش شادی در فیلم پرطرفدار کلاه پهلوی را که خوب میشناسید ، همان دختر خانم جوانی که با شیک پوشی و خوش لباسی اش عده ای از دختران جوان را به خود جذب کرده بود . بهاره کیان افشار را بیشتر در این سبک نقش ها می بینیم ، یک دختر جوان با جایگاهی مهم یا یک زن ثروتمند شیک پوش و از این قبیل نقش ها . شاید استایل و چهره او این ذهنیت را ایجاد کرده باشد اما باید قبول کرد که او در این دسته از نقش ها بهتر هنرنمایی می کند.

از نقش های بهاره خانم می گذریم و به مدل ، طرح و رنگبندی های مانتو و پالتوهای او می رسیم .

تنها تصاویری که ما را به زیباترین مدل پالتو و مانتوهای بهاره کیان افشار می رساند مثل بازیگران زن دیگر عکس هایی است که از او در جشنواره های فیلم فجر ، اکران ها و مراسم هنری مختلف در فضای مجازی منتشر شده است چرا که این بازیگر برخلاف برخی از همکارانش برای هیچ برند و مزون خاصی به عنوان مدلینگ تبلیغاتی فعالیت نمی کند پس تعداد مدلهای موجود تعداد نسبتا کمتری خواهند داشت اما به جرات یکی از سری های مفید این بخش از دنیای مد نمناک خواهد بود چرا که هر کدام از مدل های این بخش در نوع خود خاص و ویژه هستند.

بهاره کیان افشار

عکس زیبای بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار بازیگر جوان

مدل پالتو و مدل مانتوهای بهاره کیان افشار در جشنواره فیلم فجر:

جشنواره فجر شاید یکی از اصلی ترین مراسم برای دیده شدن پوشش خاص بازیگران زن و مرد ایرانی است برای همین ابتدا به سراغ این بخش می رویم . با یک عکس تقریبا قدیمی از بهاره کیان افشار آغاز می کنیم که در 31 امین دوره جشنواره فیلم فجر با یک مانتوی پاییزه دو تیکه آمده بود ، قسمت بالاتنه مشکی ساده و قسمت پایین تنه مانتو از پارچه چهارخانه بود.

مانتوی بهاره کیان افشار

مانتوی پاییزی بهاره کیان افشار

سال 94 رنگ و سبک پوشش بهاره در عین سادگی و رعایت برخی از اصول شیک و جذاب بود. پالتوی آبی رنگ با پاپیون های مشکی ساتن در مقابل مانتو و سرآستین ها . استفاده از یراق باریک مشکی در سرشانه و درزهای کناری پالتو و دور آستین خرج کار یا همان تزیینات اصلی لباس خانم بازیگر در مراسم فرش قرمز برج میلاد بودند.

مانتوهای بازیگران سینما

مدل پالتوی شیک مجلسی بهاره کیان افشار

پالتوی بازیگر زن ایرانی

مدل پالتوی شیک مجلسی بهاره کیان افشار در جشنواره فجر

پالتوی شیک دیگری که در میان لباس های کیان افشار جلب توجه می کرد پالتوی کلاسیک و ساده گلبهی رنگ با دکمه های مشکی بود ، یک پالتوی اسپرت ساده ولی با دوخت الگو و برش دار که با ساتن کشی زیر پالتو فرم اصلی آن را حفظ کرده بود.

پالتوی مجلسی خانم بازیگر شیک پوش که در این عکش م بینید یک پالتوی دو تیکه بود که لایه زیرین کاملا ساده و لایه رویی تا قسمت زیرکمر با پارچه مخمل مشکی و با یک یراق گل دار فوق العاده شیک تزیین شده بود . ایده ی این مانتو برای خانم هایی که علاقه مند به سبک های مجلسی و تزیین شده هستند مناسب است.

 مدل پالتو مشکی مجلسی

مدل پالتو مشکی مجلسی بهاره کیان افشار

مدل پالتوی بهاره کیان افشار با طرح سنتی

یکی دیگر از تصاویر منتشر شده از این بازیگر زن ایرانی و مدل پالتوی سنتی شیک . پالتوی زرد خردلی با یک چاپ کامل در پایین آن و یک نیمه چاپ روی سرآستین که بهاره خانم با شال طوسی ست کرده است . خلوتی طرح و حالت گشادی پالتو که با یقه آرشار بلند کامل شده است فضا را برای چاپ های سرتاسری و ریز در اطراف یقه و تنه باز کرده است.

مانتوی بهاره کیان افشار در اکران خیریه فیلم بارکد:

بهاره خانم در مراسم اکران فیلم بارکد یک ست ساده با کمی زرق و برق برای خود انتخاب کرده بود . یک مانتوی کوتاه با پارچه ی طرح دار که زمینه ای مات با گل های براق داشت که شاید همین براق بودن علت انتخاب شلوار و شال ساده بود. آستین های پف دار و برش عرضی روی کارور جلو هم از ویژگی های طراحی دوخت مانتوی خانم بازیگر در این مراسم بود.

 بهاره کیان افشار در اکران

بهاره کیان افشار در اکران فیلم بارکد

مدل پالتو و مانتوهای مجلسی دانتل دار بهاره کیان افشار:

یک سری از پالتو و مانتوهای کیان افشار با استفاده از پارچه های توری دانتل و گیپور تزیین شده اند که در رده مانتوهای مجلسی دخترانه و زنانه قرار می گیرند . تصویر اول یک مانتو پالتوی کلاسیک طوسی است که روی سرشانه تا قسمت 1/3 آستین از یک لایه تور صورتی رنگ استفاده شده است.

پالتو مجلسی دانتل دار

پالتو مجلسی دانتل دار طوسی صورتی بهاره کیان افشار

یک مدل مانتوی دانتل دار دیگر، مانتوی زرد رنگ با تور گیپور سفید که روی آستین و کناره های تنه دوخته شده است . این مدل مانتوی شیک بازیگر مشهور زن ایرانی برای اکثر خانم ها با سلیقه های مختلف مناسب است چون هم سبک مجلسی دارد و هم سادگی در طراحی آن جلوه خاصی بخشیده است.

بهاره کیان افشار باز هم از این مدل مانتو با کمی تفاوت پوشیده بود که حیف دانستیم از کنار ان بی تفاوت بگذریم . یک مانتوی بنفش یاسی آزاد با آستین های سرکش دار که روی تنه و قسمت جیب و درز روی آستین از تکه های توری بنفش رنگ که برای تزیین آن استفاده شده است. در ادامه چند تصویر از این مدل مانتو را برایتان آورده ایم که جزئیات اصلی ان را نشان می دهد و شما می توانید با درکنار هم گذاشت آنها طرح کلی را بدست آورید.

مانتوی شیک

مانتوی شیک بهاره کیان افشار

مانتوی مجلسی

مانتوی جدید بهاره کیان افشار

 شیکترین مدل پالتو و مدل مانتوهای بهاره کیان افشار 

بهاره کیان افشار

تیپ مشکی بهاره کیان افشار

 

مانتو روزنامه ای 

مدل مانتو روزنامه ای بهاره کیان افشار

مانتو پاییزه شیک

مانتو پاییزه شیک بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار

مانتو مجلسی بهاره کیان افشار

مانتو مشکی شیک

مانتو مشکی شیک بهاره کیان افشار

مانتو جلوباز تابستانی

مانتو تابستانی بهاره کیان افشار

مانتو شیک جیب دار

مانتو شیک جیب دار بهاره کیان افشار

مانتو تابستانی 

مانتو تابستانی آستر دار  بهاره کیان افشار

مانتو مشکی

مانتو مشکی و طرح دار بهاره کیان افشار

پالتو چهارخانه

مدل پالتو چهارخانه بهاره کیان افشار

تیپ شیک بهاره کیان افشار

تیپ شیک و اسپرت بهاره کیان افشار

شیکترین مدل مانتو و پالتوهای بهاره کیان افشار + تصاویر

4.2155
این مطلب مفید بود ؟12926
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ح
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی