انواع دیوارپوش
دیوارپوش یکی از بهترین مصالح برای طراحی و اجرای دکواسیون داخلی است، تنوع رنگ و طرح از ویژگی های این محصولات میباشد.

انواع دیوارپوش ها و ویژگی آن ها

یکی از بهترین و مدرن ترین روش ها برای زیباتر شدن دکوراسیون داخلی منزل تزیین کردن دیوار ها است که روش های مختلفی از جمله رنگ، کاغذ دیواری و استیکر وجود دارد اما امروزه برای تزیین دیوارهای منزل از دیوارپوش استفاده میکنند، دیوارپوش ها انواع مختلفی دارند که جلوه خاصی به دکوراسیون داخلی میبخشند. اگر میخواهید با انواع دیوارپوش ها آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

دیوارپوش پشت تلویزیون

مدل دیوارپوش پشت تلویزیون

آشنایی با انواع دیوارپوش ها

  • دیوارپوش چرمی
  • دیوارپوش چوبی
  • دیوارپوش سه بعدی
  • دیوارپوش سنگی
  • دیوارپوش شیشه ای

دیوارپوش چرمی

دیوارپوش های چرمی را به جرعت میتوان جزو باکلاس ترین نوع دیوارپوش ها نام برد که در ساختمان های مسکونی، تجاری و هتل ها مورد استفاده قرار میگیرند. دیوارپوش های چرمی به شکل توپر و نرم هستند که واقعا نمای جذابی به دیوارها میدهند، این نوع دیوارپوش عایق صدا و حرارت هستند.

دیوارپوش راهرو

مدل دیوارپوش چرمی شیک

دیوارپوش چوبی

دیوارپوش های چوبی تخته های چوبی در سایزهای مختلف و رنگ های متنوع تیره و روشن هستند که با روش های خلاقانه کنار هم روی دیوار نصب میشوند، اگر دوست دارید فضای منزل تان گرم و صمیمی باشد این نوع دیوارپوش برایتان مناسب است.

مدل دیوارپوش اتاق خواب

مدل دیوارپوش چوبی برای پذیرایی

دیوارپوش سه بعدی

دیوارپوش های سه بعدی که امروزه بسیار پرطرفدار شده اند باعث میشوند دیوارها از یکنواختی و خسته کننده بودن خارج شوند، دیوارپوش های سه بعدی با وزن کمی که دارند به راحتی روی دیوار نصب میشوند در ضمن این نوع دیوارپوش ها ضدآب و ضد حریق هستند.

دیوارپوش سه بعدی

مدل دیوارپوش سه بعدی جدید

دیوارپوش سنگی

دیوارپوش های سنگی را بهتر است برای نقاط کانونی منزل مورد استفاده قرار دهید مثلا دیوار پشت تلویزیون یا دیوار پشت شومینه، این نوع دیوارپوش در رنگ ها و طرح های مختلفی وجود دارند که واقعا خانه را زیبا میکنند.

دیوارپوش طرح آجر

مدل دیوارپوش سنگی پشت تلویزیون

دیوارپوش شیشه ای

دیوارپوش های شیشه ای نوع دیگری از جذاب ترین دیوارپوش ها هستند، شیشه های رنگی نمای جالبی به دکوراسیون داخلی میدهند البته ناگفته نماند این نوع دیوارپوش ها برای آشپزخانه بسیار مناسب هستند.

دیوارپوش آشپزخانه

دیوارپوش شیشه ای آشپزخانه 

 

آشنایی با انواع دیوارپوش و بهترین آن ها + عکس

4.439
این مطلب مفید بود ؟345
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی