انتخاب فریم عینک
فریم عینک یکی از چیزهایی است که در انتخاب و خرید آن باید دقت کرد زیرا علاوه بر اینکه بر زیبایی صورت تاثیر میگذارد باید جنس خوبی داشته باشد تا زود نشکند.

راهنمای انتخاب فریم عینک

دلیل حساسیت بسیاری از افراد هنگام انتخاب فریم عینک این است که فریم عینک چه تاثیری روی چهره آن ها میگذارد آیا با فرم صورت آن ها هماهنگی دارد یا نه، در این بخش از دنیای مد نمناک نکات مهمی که هنگام انتخاب فریم عینک باید بدانید را به شما میگوییم تا بتوانید آسان تر دست به انتخاب بزنید.

مدل فریم عینک

مدل فریم عینک مناسب فرم صورت

- فریم عینک باید به اندازه کافی محکم باشد و همچنین مناسب لنز باشد طوری که بتواند لبه لنزهای ضخیم را مخفی کند.

- فریم عینک باید متناسب با فرم صورت شما باشد، اگر صورت گرد یا مربعی شکل دارید بهتر است عینک های باریک و گوشه دار انتخاب کنید اما اگر صورت تان کشیده است عینک هایی با فریم گرد برایتان مناسب اند.

فریم عینک زنانه

راهنمای انتخاب فریم عینک طبی

- برای انتخاب رنگ فریم عینک بهتر است رنگ پوست، مو و چشم هایتان را در نظر بگیرید بهتر است رنگ های گرم را برای فریم عینک انتخاب کنید و از رنگ های جیغ دوری کنید.

- اگر صورت بزرگی دارید نباید عینک کوچک انتخاب کنید طوری که عینک روی صورت تان اصلا دیده نشود همچنین اگر صورت تان کوچک است عینک های بزرگ برایتان اصلا مناسب نیست.

رنگ فریم عینک

نکات انتخاب رنگ فریم عینک

- اگر تن پوست تان گرم است بهتر است فریم عینک تان مسی، خاکی، قرمز، طلایی باشد و اگر تن پوست تان سرد است فریم عینک تان بهتر است نقره ای، آبی، صورتی و خاکستری باشد.

- شخصیت تان هم میتواند تعیین کننده مدل فریم عینک باشد مثلا اگر فردی جدی و مقتدر هستید عینک هایی با فریم کلاسیک که مستطیلی هستند مناسب شما است اگر هم شخصیت شوخ و بامزه ای دارید میتوانید از فریم های پلاستیکی با رنگ های جیغ استفاده کنید.

 

6 نکته مهم برای انتخاب بهترین فریم عینک + عکس

3.575
این مطلب مفید بود ؟5223
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی