بهنوش طباطبایی
بهنوش طباطبایی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از بازی در نقش پرستار به روز کرد.

بهنوش طباطبایی وقتی نقش پرستار داشت

بهنوش طباطبایی از بازیگران شناخته شده تئاتر، سینما و تلویزیون است که در جدیدترین تجربه بازیگری در تئاتر در نمایش مری پاپینز مقابل دوربین رفت.

انتشار ویروس کرونا روزهای سختی را برای پرستاران و پزشکان و کادر درمانی بیمارستان ها رقم زده است و به همین بهانه بهنوش طباطبایی با انتشار عکسی به زحمات این قشر از جامعه اشاره کرده است.

عکسی از بهنوش طباطبایی در نقش یک پرستار

بهنوش طباطبایی تصویری از بازی در نمایش مری پاپینز را به اشتراک گذاشت و نوشت:

او پرستاری بود که به همه ی تلخیها و بدیها لبخند می زد و با لبخند رویاها رو به واقعیت تبدیل می کرد .... پرستاری کنیم از رویاهامون ... لبخند کارش همینه ....

بهنوش طباطبایی

نمایش مری پاپینز به کارگردانی احمد سلیمانی و تهیه کنندگی میثم احمدی از 8 آبان در تالار وحدت روی صحنه رفت و بازیگران شناخته شده دنیای هنر در این نمایش به ایفای نقش پرداختند.

بهنوش طباطبایی ایفاگر نقش مری پاپینز نقش اصلی این نمایش است که به عنوان یک پرستار بچه در این نمایش بازی کرد.

بهنوش طباطبایی

نمایش مری پاپینز اقتباسی آزاد از مجموعه داستان های مری پاپینز به نویسندگی پاملاتراورس است که داستان دیدار یک پرستار کودکان را با خانواده آقای بنکس روایت می کند.

بازیگران مری پاپینز

بهنوش طباطبایی در این نمایش با بازیگرانی چون مهراوه شریفی نیا، احسان کرمی، آرمین رحیمیان، نسیم شجاعی، محمد شاکری، عسل شاکری، نیما سیاری، ندا سیاس، رضا راد، فائزه حسینی و گروهی از هنرمندان موسیقی و تئاتر همبازی بود.

بهنوش طباطبایی در نقش پرستاری مهربان +عکس

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی