بهنوش طباطبایی
بهنوش طباطبایی جزو بازیگرانی است که همیشه شیکپوش بوده و هست, او سبک خاصی در لباس پوشیدن دارد که استایلی مد روز به او میدهد.

سبک لباس پوشیدن بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی همانطور که میدانید شیکپوش است و همیشه و همه جا با تیپ های شیک و مد روز دیده میشود. او 37 سال سن دارد و معمولا از او به خوشتیپ ترین بازیگران ایرانی یاد میشود, بهنوش طباطبایی استایل های شیک و خاصی دارد که او را منحصر به فرد میکنند در این بخش میخواهیم با سبک لباس پوشیدن او بیشتر آشنا شویم.

تیپ بهنوش طباطبایی

تیپ جدید بهنوش طباطبایی

خانم طباطبایی چهره زیبا و باکلاسی دارد که او را دوست داشتنی تر میکند. ابروهای پهن, بینی عمل کرده خوش فرم, پوست روشن از ویژگی های چهره اوست. آرایش ملایم بیشتر از آرایش غلیظ به او می آید و شاید به همین دلیل است که بهنوش طباطبایی بیشتر با آرایش ساده و ملایم دیده میشود.

استایل بهنوش طباطبایی

استایل شیک بهنوش طباطبایی 

این بازیگر خوشتیپ در ست کردن لباس و استفاده از اکسسوری ها حرفه ای عمل میکند, او کاملا حرفه ای به انتخاب لباس و ست کردن رنگ آن ها میپردازد و از اکسسوری هایی مانند عینک آفتابی و زیورآلات به خوبی استفاده میکند.

مدل لباس بهنوش طباطبایی

مدل لباس های بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی هم مانند سایر بازیگران سبک لباس پوشیدن خاصی برای خود دارد و معمولا از لباس های شیک و مد روز استفاده میکند. رنگ های ملایم و روشن را بیشتر میپسندند که اتفاقا به رنگ پوست اش هم می آیند. این بازیگر جوان طبق مد سال لباس میپوشد اما سراغ لباس های عجیب و غریب میرود سعی میکند معمولا شیک و باوقار باشد.

مانتو بهنوش طباطبایی

جدیدترین مدل مانتو بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی

خوشتیپی به سبک بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی

سبک لباس پوشیدن بهنوش طباطبایی

تیپ و استایل های جدید بهنوش طباطبایی + راز خوشتیپی او

4.550
این مطلب مفید بود ؟455
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی