بوی بد پا
بوی بد پا یکی از معضلاتی است که مردم حساس به بهداشت و نظافت نسبت به آن حساسیت دارند برای همین از یک سگ به عنوان هشداردهنده استفاده کرده اند.

ربات سگ که با شنیدن بوی بد پا بیهوش می شود!

کمپانی ژاپنی با ساخت یک سگ دوست داشتنی که قدرت تشخیص بوی بد پا را دارد می خواهد به افراد بی توجه به این مسئله بهداشتی و نظافتی اهمیت آن را نشان دهد، سگ کوچک با نزدیک شدن به پا و احساس بود بد غش می کند.

Japanese Company to Sell Robot Dog That Faints If Your Feet Smell bad

بوی بد پا

ربات سگ برای تشخیص بوی بد پا

 ربات سگ با استفاده از یک حسگر قدرتمند که در بینی آن تعبیه شده است بوی پای شما را تشخیص می دهد. اگر پاهای شما بوی بد نداشته باشند، "هانا چان" با خوشحالی جملاتی که ذخیره شده است را می گوید اما اگر بوی بد پاها را تشخیص دهد، شروع به لرزش می کندبه خاطر بوی آن به حالت بیهوش می افتد .

بوی بد پا

ربات سگ هوشمند برای تشخیص بوی بد پا

 بوی پا یک مسئله بزرگ برای مردم حساس ژاپن است، جایی که مردم هر وقت که وارد خانه کسی شوند، کفش خود را باید از پایشان درآورند به همین دلیل بوی پاهایشان به راحتی قابل استشمام است که می تواند آزاردهنده باشد. بنابراین جای تعجب نیست که برخی از ذهن درخشانی در صنعت فناوری کشور، استعداد خود را برای حل این مسئله اختصاص داده اند. پاناسونیک برای این مشکل یک لنز کت و شلوار با تکنولوژی پیشرفتهاختراع کرده است ، کونیکا مینولتا یک دستگاه جیبی را طراحی کرده که بوی بدن را کنترل می کند و در هنگام وجود بوی بد به کاربر هشدار می دهد و جدیدترین اختراع  Hana Chan، یک سگ ربات که با بوی بد پا بیهوش شده تا فرد متوجه ان شود. 

سگ ربات 15 سانتیمتری که پس از انجام درست ماموریت خود با نام زاپنی بینی شناخته می شود، یک سنسور ویژه برای بینی دارد و اگر فقط چند دقیقه صبر کنید می تواند به شما بگوید که پاهایتان بوی بد می دهد یا خیر.

سگی که با بوی بد پا غش می کند! + تصاویر

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی