بک لینک
بک لینک چیست و چگونه باعث بهبود رتبه سایت میشود؟ با خرید بک لینک قوی میتوانید در صدر نتایج گوگل قرار بگیرید.

بک لینک ها چه هستند؟

بک لینک چیست؟ :بک لینک ها, که همچنین به آنها "inbound links" یا " incoming links " نیز گفته می شود, هنگامی ایجاد می شوند که یک وب سایت به وب سایت دیگر لینک شود. لینک به وب سایت خارجی, بک لینک نام دارد. چرا بک لینک ها مهم هستند؟ بک لینک ها برای سئوی سایت بسیار مورد اهمیت هستند به این دلیل که آنها " رای اعتماد " یک سایت به سایت دیگر به شمار می آیند. به طور اساسی, بک لینک های وب سایت شما برای موتور های جستجو نشانه ی این است که دیگران محتوای شما را تضمین می کنند. اگر سایت های زیادی به یک صفحه ی اینترنتی یا وب سایت لینک کنند, موتور های جستجو چنین برداشت می کنند که این محتوا ارزش لینک کردن دارد و در نتیجه این محتوا را در نتایج جستجو نمایش می دهند. بنابراین به دست آوردن این بک لینک ها تاثیر مثبتی در رتبه بندی سایت دارد.  

خرید بک لینک چگونه است ؟

یکی از روش های ایجاد بک لینک قوی با کیفیت ، خرید بک لینک از سایت های معتبر و ارزان است که به صورت طبیعی میتوانید تعداد بسیار زیادی بک لینک و لینک ورودی دریافت کنید برای استفاده از پکیج های بک لینک میتوانید وارد سایت زیر شوید :


mihanbacklink.ir


تفاوت روش بک لینک با روش های خرید ورودی گوگل که به صورت تبلیغات گوگل انجام میشود این است که با استفاده از بک لینک ها سایت شما به صورت کاملا طبیعی در نتایج گوگل صعود میکند و بک لینک ها باعث افزایش پیج رنک گوگل سایت شما خواهند شد درصورتی که تبلیغات گوگل تنها تا زمانی شما را در نتایج قرار میدهد که به گوگل پول دهید .   ایجاد کردن و به دست آوردن بک لینک ها به دست آوردن بک لینک ها مولفه ی اصلی سئوی خارجی سایت است. فرایند به دست آوردن این لینک ها به عنوان کسب لینک یا ساختمان لینک شناخته می شود. بعضی بک لینک ها به طور قابل ملاحظه ای از بقیه با ارزش تر هستند. بک لینک گرفتن از سایت های مشهور, قابل اعتماد و معتبر جز بک لینک های با ارزش به شمار می آیند و بک لینک گرفتن از سایت های غیر معتبر و پر از هرزنامه به شما توصیه نمی شود.

فرقی نمی کند که یک لینک بازدید کننده داشته باشد یا خیر, در واقع لینک های بدون بازدید مانند لینک های پر بازدید نمی توانند برای سئوی سایت ارزش زیادی داشته باشند اما خودشان به تنهایی مشخصات یک لینک متنوع را دارند و اگر یک سایت تعداد زیادی لینک ورودی داشته باشد, حتی اگر بعضی لینک ها بازدید نداشته باشند, باز هم برای سایت نتیجه ی مثبت دارد. با این حال داشتن بک لینک از وب سایت های با کیفیت, سرعت شناخته شدن نام تجاری شما را افزایش می دهد. دقیقا مانند بک لینک ها که ارزش آنها با هم تفاوت دارد, لینک هایی که شما به سایت های دیگر ایجاد می کنید نیز از ارزش های متفاوتی برخوردار است. هنگام ایجاد لینک شما به یک وب سایت خارجی, انتخاب های شما بسته به صفحه ای که به آن لینک می کنید, ( اعتبار صفحه, محتوا, قابلیت دسترسی موتور های جستجو و ...), اینکه لینک پر بازدید یا کم بازدید را انتخاب می کنید و هر متا تگ مربوط به صفحه تاثیر به سزایی در ارزش لینک خواهدداشت.

بک لینک قوی

بک لینک های رقابتی به دست آوردن بک لینک ها نیاز به زمان دارد. ممکن است از کجا شروع کردن این کار یا چگونگی انجام این کار برای سایت های جدید یا سایت هایی که در تلاش برای افزایش کلمات کلیدیشان هستند, دشوار به نظر برسد اما اینجاست که داشتن بک لینک ها حرف اول را می زند. بنابراین سایت هایی که از طریق کلمات کلیدیشان رتبه ی خوبی کسب کرده اند می توانند از بک لینک ها کمک بگیرند و وارد رقابت با دیگر سایت ها شوند و رتبه ی خوبی کسب کنند. شما می توانید از ابزاری مانند Link Explorer می تواند کمک بگیرید و به وسیله ی آن رتبه ی سایت های مختلف را بررسی کنید و پارامتر هایی مانند دامین آتوریتی (DA) و پیج آتوریتی (PA) را مشاهده کنید.  

رپورتاژ چیست؟

رپورتاژ اگهی ، نوعی اگهی می باشد که شامل معرفی سایت یا محصول شماست ، با انتشار این اگهی در سایت های قوی علاوه بر دیده شدن توسط هزارن نفر باعث صعود سایت شما در نتایج گوگل میشود هم چنین بک لینک هایی که شما از این سایت ها میگیرید دائمی محسوب میشود.

خرید بک لینک قوی ارزان دائمی با کیفیت از سایت های معتبر ایرانی

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی