بی محبتی شوهر
یکی از مشکلات برخی خانم ها در زندگی زناشویی، کم محلی و بی‌محبتی شوهرشان است که می توانند با برخوردهای صحیح، عشق و محبت همسرشان را نسبت به خود جلب کنند.

شوهرم اصلا به من محبت ندارد؛ با بی محبتی او چه کنم؟

خیلی از خانم ها همیشه از این شکایت دارند که با مردی بی احساس زندگی می کنند که هیچ درکی از ابراز عشق و محبت ندارد؛ به طوری که هرگاه می خواهند راجع به احساساتش با او صحبت کنند همه چیز را به سخره می گیرد و به ابراز احساسات و عواطف، علاقه چندانی ندارد.

این افراد معمولا قوی و کم حرف، موجوداتی فاقد احساسات هستند، کسی که نمی دانید اصلا چیزی حس می کند یا نه! اگر شما هم در زندگیتان با مردی زندگی می کنید که بیان احساسات عاطفی را نشانه ضعف می‌داند، این بخش از نمناک می تواند کمکتان کند بی محبتی شوهرتان را درمان کنید و از زندگی با او بیشتر لذت ببرید.

بی محبتی شوهر

شوهرتان می تواند احساساتی شود به شرطی که...

متأسفانه عشق ورزیدن به همسر در همه مواقع نمی تواند او را تغییر دهد، اما عشق می تواند تا حدودی تاثیر گذار باشد. بعضی اوقات مردها از لحاظ عاطفی، پذیراتر می شوند اما به اندازه ای که برای موفقیت در رابطه کافی باشد، نیست.

برخی اوقات این فرآیند طولانی است و شما چنان در آن موقع بسیار عصبانی هستید و می پندارید که عشق همسرتان دیگر به دردتان نمی خورد. گاهی اوقات زمان جدایی و ترک او، می بینید به طور ناگهانی عشقتان اثر کرده است و بالاخره همسرتان تغییر می کند، اما شاید این تغییر خیلی دیر شده باشد.

اگر همسرتان مایل به تغییر باشد می توان به او کمک کرد تا از لحاظ احساسی پذیراتر شود. عشق شما می تواند تاثیرات فوق‌العاده ای روی زندگی یک مرد داشته باشد و می تواند حمایت، امنیت، شوق و جراتی را که برای روبرویی با دنیای درونی احساساتش نیاز دارد را به او بدهد. اما تا خودش نخواهد، شما نمی توانید کمکش کنید.

جلب محبت شوهر

با این 3 قدم زندگی را سرشار از عشق کنید

به نامزد یا همسرتان کتاب هایی که مختص مردها است را هدیه بدهید. از بزرگ‌ترین اشتباهات زنان این است که برای رابطه خودشان بدون اطلاع نامزد یا همسرشان تصمیمی می گیرند و آن را اجرا می کنند.

آنچه همسرتان بدان فکر می کند می تواند مهم تر از این باشد که بیاموزد چگونه باید ارتباط خوبی برقرار کند یا آسیب پذیرتر باشد و با احساسات و عواطف خود تماس بیشتری داشته باشد. اگر بدون آن که همسرتان بداند درباره رابطه تان تصمیم می گیرید، نه تنها به او احترام نمی گذارید، بلکه خود را دچار یاس، سرخوردگی و دلشکستگی می کنید.

عشق و محبت

قدم اول:

تصویر ذهنی خود را درباره یک رابطه ایده آل و همسرتان را به او توضیح دهید. در رابطه تان صریح و واضح با همسر خود صحبت کنید و دقیق باشید و از او بپرسید که فکر می کند فرد ایده آلی برای زندگی است.

قدم دوم:

از همسرتان بخواهید که خواسته های خود را از یک رابطه ایده آل توضیح دهد، اما تنها بگذارید خودش نظراتش را بیان کند و از طرف او حرف نزنید.

قدم سوم:

در مورد صحبت هایی که می کند و اطلاعاتی که در اختیارتان می گذارد فکر کنید و به رفتار او دقت نمایید که آیا خصوصیاتی که به دنبالش هستید را از خود بروز می دهد و یا فقط صحبت می کند.

صحبت با همسر

نکته مهم در مورد بی محبتی شوهر

عشق شما در زندگی مردتان می تواند تاثیر گذار باشد و اگر او بخواهد شما می توانید به او کمک کنید تا از لحاظ احساسی بازتر شود.

بگذارید مردها به او بگویند چه کند

به نامزد یا همسرتان کتاب هایی که مختص مردان نوشته شده را هدیه بدهید. در این زمینه سال های اخیر کتاب های فوق‌العاده ای نوشته شده که نظرات زیادی را از دیدگاه مردها و درباره مردها ارائه می دهد.

پس به یک کتابفروشی مراجعه کنید و کتاب های روانشناسی را انتخاب کنید که فکر می کنید، برای شوهرتان جالب تر است. بعد از خواندن آن کتاب ها نظر همسرتان را جویا شوید، ببینید کدام بخش ها را برای درک بهتر او به شما پیشنهاد می کند تا بخوانید.

هدیه دادن

بدها و خوب ها در بهبود ارتباط

برخی اشتباهات کوچک سبب ایجاد سوء تفاهم می شود که نه تنها رابطه شما را بهتر نمی کند بلکه سبب دوری شما از یکدیگر می شود.

بهترین رفتار با شوهر بی‌محبت و بی‌محبتی مرد به همسرش

2.4556
این مطلب مفید بود ؟269287
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت/م.ح
وبگردی