بیابان های اردکان

نجات جان فرد گمشده در بیابان‌های اردکان

تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1402کد مطلب : 70360زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد از نجات جان فرد گمشده در بیابان‌های عقدا توسط تیم‌های امدادی هلال احمر شهرستان اردکان خبر داد.

تابناک به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد؛ حسینی اظهار داشت:در پی تماس تلفنی نیروی انتظامی‌با مرکز eoc هلال احمر استان، مبنی بر برخورد یک دستگاه خودر سواری مزدا با موانع اطراف جاده و مفقودی راننده بلافاصله تیم امداد و نجات پایگاه سید نور الدین به محل حادثه اعزام شدند.نجات جان فرد گمشده در بیابان‌های اردکان

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد گفت:تیم امدادی با خودرو نجات در محل حادثه حاضر و با روشن نمودن برج نور خودرو عملیات جستجو توسط نیرو‌های انتظامی آغاز که پس از چندین ساعت عملیات جستجو فرد مورد نظر پیدا نشد.

حسینی بیان داشت:پس از درخواست مجدد نیرو‌های انتظامی از عوامل امدادی هلال احمر یک تیم از شعبه هلال احمر اردکان با یک دستگاه خودرو امدادی و دو موتورسیکلت به محل حادثه اعزام شدند که پس از چندین ساعت جستجو فرد مورد نظر را در شعاع 20 کیلومتری محل حادثه (40 کیلومتری محور اردکان نایین – نرسیده به عقدا) پیدا نمودند.

وی ادامه داد:تیم‌های امداد و نجات این جمعیت در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمت به مردم است و هموطنان در هر ساعت از شبانه روز در صورت بروز مشکل می‌توانند با شماره سه رقمی 112 جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

انتهای پیام/م

نجات جان فرد گمشده در بیابان‌های اردکان

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی