بیتا فرهی

هدیه جالب بیتا فرهی به موزه برنامه دورهمی

تاریخ انتشار : 22 مرداد 1396کد مطلب : 54626زمان مطالعه : 3 دقیقه
شب گذشته 21 مردادماه 96 بیتا فرهی بازیگر فیلم به یادماندنی هامون مهمان برنامه دورهمی شد و خاطراتی از سریال هامون گفت و هدیه جالبی به موزه دورهمی تقدیم کرد.

بیتا فرهی مهمان برنامه دورهمی شد

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 21 مردادماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان بیتا فرهی بازیگر سرشناس فیلم هامون بود که در کنار زنده یاد خسرو شکیبایی یکی از بهترین نقش هایش را تجربه کرد.

روایت بیتا فرهی از سختی های زندگی اش

در ابتدای گفتگو مهران مدیری مجری برنامه دورهمی از بازیگر هامون خواست درباره قوی بودن در زندگی صحبت کند و گفت شما زن بسیار قوی هستید در این باره برای ما بگویید؟ بازیگر فیلم بانو گفت :بله من زن بسیار قوی هستم چون در زندگی با مسائلی روبه رو شده ام که من را قوی بار آورده است. زمانی که مادرم فوت کرد به دلیل وابستگی زیادی که به او داشتم مدتی بیمار شدم . من برخلاف چهره ام آدم بسیار احساساتی هستم و برخلاف تصور همه در یک خانواده معمولی به دنیا آمده ام نه یک خانواده پولدار و اصلا اهل تجمل نیستم . ظاهر من باعث شده است که کارگردان ها در فیلم نقش زن متمول را به من پیشنهاد بدهند و این برخلاف میل باطنی من است.

بازیگر فیلم هامون درباره عاشق شدن گفت :بله من عاشق شدم و در سن خیلی کم یعنی 17 سالگی ازدواج کردم و حاصل این عشق یک دختر است که 20 سال است در پاریس زندگی میکند و یک نوه 4 ساله دارم.

ماجرای انتخاب بیتا فرهی برای فیلم هامون

بیتا فرهی

بیتا فرهی مهمان برنامه دورهمی

بیتا فرهی درباره شروع بازیگری و نقشش در هامون گفت:من اصلا در وادی بازیگر شدن نبودم و به نظرم قسمت بود که وارد این حرفه شدم چون من از سینما کاملا به دور بودم و اصلا تصور بازیگر شدن را هم نداشتم .

بازیگر هامون درباره نحوه آشنایی با داریوش مهرجوییو انتخاب شدن توسط او گفت :آقای چشم آذر یکی از دوستان صمیمی دایی من بودند و یک روز که به منزل دایی ام آمده بودند من را آنجا دیدند و گفتند که تو به درد نقش مهشید فیلم داریوش می خوری و از آنجا بود که من برای این نقش انتخاب شدم و در این کار با مرحوم خسرو شکیبایی که یکی از بهترین های دنیاست هم بازی بودم و خیلی به من در ایفای نقش هایم کمک میکرد و من بعد از هامون 3 کار مشترک با خسرو شکیبایی داشتم.

بیتا فرهی در ادامه صحبت هایش در برنامه دورهمی از نویسنده ها خواست برای خانم هایی در سن خودش نقش های دیگری جز مادری که گریه میکند درنظر بگیرند و خودش را به سنگ آسیاب تبیه کرد و از نقشی که در فیلم بهرام بهرامیان دارد و انیمیشنی که گویندگی رول اهریمن را برعهده دارد صحبت کرد.

بازیگر فیلم بانو در پاسخ به سوال مهران مدیری که گفت اگر بازیگر نمیشدی چه کاری را انتخاب میکردی گفت :اگر بازیگر نمیشدم یک کتاب فروشی و کافه راه می انداختم و کنار آن گل میفروختم و از علاقه ای که به لیلا حاتمی در بین بازیگران جوان دارد صحبت کرد.

در بخش پایانی برنامه بیتا فرهی بازیگر فیلم هامون یک کشکول و سه تسبیح به موزه برنامه دورهمی هدیه داد و گفت :این ها معنادارترین وسایل در زندگی من هستند.

هدیه جالب بیتا فرهی به موزه برنامه دورهمی

4.314
این مطلب مفید بود ؟122
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی