بیرانوند در پرسپولیس

بازگشت علیرضا بیرانوند به پرسپولیس؟

تاریخ انتشار : 12 دی 1400کد مطلب : 13039زمان مطالعه : 2 دقیقه
پرسپولیسی‌ها پیشنهاد اولیه شان برای خرید و بازگشت علیرضا بیرانوند را ارائه کرده اند.

پرسپولیس درصدد است هرطور شده بازیکنان مدنظرش را در پنجره نقل و انتقالاتی پیش رو جذب کند تا با قدرت بیشتری به کارش در ادامه رقابت‌های لیگ برتر ادامه دهد. در این راستا عنوان شده که این باشگاه حداقل 3 خرید خواهد داشت.

به گزارش فرارو، دروازه بان، هافبک بازیساز و مهاجم، پست‌هایی است که یحیی و اعضای کادر فنی اش روی آن دست گذاشته اند و می‌خواهند این نقاط را در تیم تقویت کنند. در مورد مهاجم جدید در پرسپولیس حرف و حدیث بسیار زیاد است؛ یکی دو روز گذشته رسانه‌ها درباره اسامی مختلفی صحبت کرده اند که همگی خارجی و به نوعی گزینه پرسپولیس بوده اند. البته از بازگشت احتمالی علی علیپور به این تیم هم صحبت به میان آمده است.

خط هافبک تنها ابهام پرسپولیسی‌ها است، چون برخلاف دو پست دروازه بانی و مهاجم، رایزنی درباره گزینه‌های این پست بسیار محدود است و هنوز کسی به طور قطعی نمی‌داند یحیی چه گزینه‌ای را برای این خط زیرنظر گرفته است.

گزینه‌های پرسپولیس برای خط دروازه هم جذاب هستند. سرخ‌های تهرانی بعد از رفتن ناگهانی بوژیدار رادوشوویچ رسما دروازه بان با تجربه دیگری ندارند و باید به کار با حامد لک ادامه دهند. مشکل، اما اینجاست که لک در چندین بازی از این فصل متزلزل نشان داده و از روز‌های اوجش فاصله گرفته است. البته که او هم این روز‌ها روحیه از دست رفته اش را بازیافته و مشخصا از لحاظ فنی عملکرد بهتری دارد. با این وجود، اما پرسپولیس در زمستان به دنبال دروازه بان شماره یک است. یحیی پیش از این 2 گزینه مهم درسر داشت:پیام نیازمند و رشید مظاهری. اولی این روز‌ها در پورتیموننزه پرتغال است و دومی هم دروازه بان ناراضی استقلال.

به تازگی، اما یک گزینه جذاب دیگر هم به این فهرست اضافه شده است:علیرضا بیرانوند! دروازه بان باشگاه آنتورپ بلژیک که به طور قرضی در بواویشتا پرتغال بازی می‌کند، دوباره مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته و آنطور که «همشهری» نوشته این باشگاه با ارسال نامه‌ای به باشگاه آنتورپ خواهان جذب علیرضا بیرانوند شده است. ظاهرا این مورد با چراغ سبز علیرضا بیرانوند همراه بوده که پرسپولیسی‌ها برای خرید او نامه نگاری را شروع کرده اند، ولی مشکل اینجاست که آنتورپ پیشنهاد پرسپولیس را رد کرده و گفته قصد فروش این دروازه بان را ندارد. با این وجود، اما به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها چندان دلسرد نشده و همچنان در تلاش هستند تا راه‌های بازگشت علیرضا بیرانوند به پرسپولیس را مورد بررسی قرار داده تا نهایتا رضایت باشگاه آنتورپ را جلب کنند.

انتهای پیام/م

بازگشت علیرضا بیرانوند به پرسپولیس؟

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی