شهلا ریاحی

آخرین وضعیت بیماری شهلا ریاحی بازیگر تلویزیون

تاریخ انتشار : 12 مرداد 1398کد مطلب : 39547زمان مطالعه : 3 دقیقه
منوچهر ریاحی فرزند شهلا ریاحی از انتشار عکس های نامناسب مادرش گلایه کرد.

عکسی از روزهای بیماری شهلا ریاحی

شهلا ریاحی بانوی هنرمند پیشکسوت کشورمان است که سالهاست در دنیای بازیگری کم کار شده است و به دور از محافل هنری زندگی اش را ادامه میدهد.

توجه:با توجه به گلایه و ناراحتی خانواده محترم سرکار خانم شهلا ریاحی از انتشار تصاویر وی و به احترام ایشان این عکس از مطلب حذف شد.

'سال گذشته تصویری از این بازیگر در فضای مجازی منتشر و اعلام شد که این بازیگر به خانه سالمندان سپرده شده و این روزها هم انتشار تصاویری از او منجر به واکنش های بسیاری از سوی مخاطبان شده است.

 

اما در این باره منوچهر ریاحی فرزند شهلا ریاحی درباره آخرین وضعیت مادر خود گفت:من در زندگی هرچه دارم مدیون مادرم هستم حتی مدرک دکتری خود را مدیون مادرم هستم که وضعیت نامناسبی ندارند. ایشان در حال حاضر در پانسیونی خصوصی پرستاری می شوند و وضعیت چندان مساعدی ندارند. مادرم به دلیل کهولت سن نیاز به پرستاری مداوم دارد و به همین دلیل ما برای اینکه بتوانیم به خوبی از پس مراقبت های ایشان بر بیاییم.

 

ریاحی ادامه داد:مادر تا به حال چندین بار تحت عمل های جراحی قرار گرفته اند و من برای تامین مخارج ایشان حتی مجبور شدم خانه و ماشین خود را بفروشم و در حال حاضر هم همچنان مقروض هستم. البته من فرزند ایشان هستم و وظیفه ام را انجام داده ام اما مگر ایشان هنرمند این مملکت نیستند؟ پس چرا هیچکس در این مدت از ایشان سراغی نمی گیرند و جویای حالشان نمی شوند؟

 

او تاکید کرد:در این مدت فقط یک بار خانه سینما حال مادر را پرسیده ولی سازمان صداوسیما به هیچ عنوان پیگیری درباره احوالشان نداشته است. این خیلی بد است که هنرمندان ما تا وقتی که روی پا هستند و کار می کنند مورد توجه قرار دارند.

 

منوچهر ریاحی ادامه داد:مادرم این روزها در حال ابتلا به زخم بستر است. چون قدرت بلع ندارد، معده او عمل شده و بالاتر از معده یک قیف قرار داده اند که غذای میکس شده از آن طریق به معده شان منتقل می شود. نه می توانند حرف بزنند و نه ما را می شناسند. هر بار که به دیدنش می رویم بدون هیچ واکنشی نگاهمان می کند و حتی نمی تواند جواب سلاممان را بدهد. امیدوارم هرچه زودتر حالشان خوب شود.

 

او در پایان گفت:مادرم پیش از این نیز دچار آلزایمر شده بودند و خیلی ما را نمی شناختند ولی ما تلاش کرده ایم که وظایف فرزندی خود را انجام بدهیم. متاسفانه هر از چند گاهی تصویری از مادرم به بهانه های مختلف در فضای مجازی منتشر می شود که باعث دلخوری ماست و من فکر می کنم که حتی خود مادر نیز از این اتفاق خوشحال نباشند. خواهش می کنم هنرمندانی که به دیدار ایشان می روند و یا افراد دیگر از انتشار تصاویر ایشان اجنتاب کنند.'

شهلا ریاحی

عکسی از روزهای بیماری شهلا ریاحی

شهلا ریاحی همسر اسماعیل ریاحی کارگردان و فیلمنامه نویس مطرح کشورمان بود که با تشویق های همسرش وارد دنیای هنر شد و با تئاتر کار هنری اش را آغاز کرد و با ساخت مرجان عنوان اولین کارگردان زن سینمای ایران را از آن خود کرد.

اولین فیلم سینمایی شهلا ریاحی مربوط به سال 1330 است و بازی در فیلم نهنگ عنبر 2 در سال 95 آخرین تجربه سینمایی این بازیگر پیشکسوت است.

شهلا ریاحی

شهلا ریاحی بازیگر پیشکسوت دنیای هنر

شهلا ریاحی آخرین بار در سال 81 به ایفای نقش در سریال مهمان پذیر طوبی پرداخت و سالهاست که از دنیای هنر به دور است.

سایت اینترنتی نمناک برای سرکار خانم ریاحی بازیگر پیشکسوت کشورمان آرزوی سلامتی دارد.

آخرین وضعیت بیماری شهلا ریاحی بازیگر تلویزیون

4.498
این مطلب مفید بود ؟8612
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : شهلا ریاحی
وبگردی