بیماری مالاریا
تحقیقات نشان داده برگهای خشک شده آرتمیسینین می تواند از پیشرفت بیماری مالاریا جلوگیری کرده و این بیماری را درمان کند.

بیماری مالاریا با این گیاه درمان می شود

طبیعت همواره زهر و پادزهر را در اختیار بشر قرار می دهد این گیاه به صورت کاملا طبیعی از بهترین و موثرترین درمانها در برابر پشه مالاریا شناخته شده است. مالاریا از دسته بیماریهای هولناک و سخت است که می تواند بشر را از پای در آورد. این بیماری وحشتناک در بیشتر مناطق محروم جهان مشاهده می شود که درمانی سخت و طولانی دارد.
به تازگی دانشمندان توانسته اند گیاهی پیدا کنند که به جای دارو در برابر این بیماری بسیار قوی عمل کند. این گیاه کاملا طبیعی و بدون دخالت هیچ گونه مواد شیمیایی، تنها با خشک کردن آن می تواند جایگزین درمانهای مالاریا باشد.
دانشمندان با تحقیقات علمی خود توانستند جان 18 فرد مبتلا به مالاریا را با استفاده از این گیاه نجات دهند. در بسیاری از داروهای شیمیایی از ترکیب گیاه آرتمیسینین استفاده می شود. برگهای خشک شده آرتمیسینین می تواند از پیشرفت مالاریا جلوگیری کرده و این بیماری را درمان کند.
دانشمندان و تیم پزشکی توانستند هجده نفر از مبتلایان بیماری مالاریا را در عرض پنج روز درمان کنند. بیمارانی که در رده سنی چهارده ماه تا شصت سال بودند هر کدام در بازده زمانی خاصی نسبت به این گیاه درمان شدند. یکی از بیماران که کودکی پنج ساله بود از شدت مالاریا به کما رفته بود که ترکیب ACT توانست بر بیماریش غلبه کند.

 

 بیماری مالاریا

بیماری مالاریا با این گیاه قابل درمان است 

قرص های گیاهی برای درمان مالاریا:

برگهای خشک شده گیاه فوق العاده آرتمیسینین را به صورت قرص در آورده و در روزهای خاصی از شروع مالاریا مصرف می شود. طبق آزمایشات به عمل آمده بعد از دوره درمانی با آرتمیسینین هیچ گونه انگلی در خون باقی نخواهد ماند.
آرتمیسینین همچنین دارای خواص ضد ویروسی و ضد قارچی نیز می باشد. این خاصیت کمک می کند در درمان بیماری های دیگر نیز مفید باشد.
با استفاده از این گیاه شفا بخش می توان از سرعت تکامل بیماری مالاریا جلوگیری به عمل آورد.
شاید در آینده دانشمندان بتوانند با استفاده از آرتمیسینین بتوانند واکسنی تهیه کنند که بشر از ابتلا به مالاریا درامان باشد.

موثرترین درمان در برابر بیماری مالاریا

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از شهر خبر/ی
برچسب : مالاریا
وبگردی