خواص الماس
استفاده از سنگ گران قیمت الماس خواص و مزایای فراوانی برای انسان ها دارد و می تواند موجب ایجاد تاثیرات مثبت در زندگی شود.

فواید و خواص سنگ گرانقیمت الماس برای انسان ها

بدون شک الماس اولین عشق یک زن است! اما این قطعه خیره کننده از سنگ جواهر فواید زیادی نیز دارد که شامل فواید سلامتی و ستاره شناسی نیز می شود. همانطور که در کتاب های مقدس قدیمی و در علم ستاره شناسی باستانی مان بوده، این باور وجود دارد که استفاده درست و مناسب از یک سنگ قیمتی می تواند تغییرات مثبت و قابل توجهی را در زندگی فرد ایجاد کند. علاوه بر آن سنگ های جواهر به عنوان یک طالع درمانی برای غلبه به موانع و مشکلات در زندگی نیز نگریسته می شود. یکی از سنگ های جواهر در میان لیست 9 سنگ جواهری در ستاره شناسی الماس است. الماس حکمفرمایی سیاره زهره را دارد.

ظاهر الماس

تا جایی که بشر می داند، الماس سخت ترین ماده است که بر روی زمین یافت می شود و قابل شکستن نیز نیست آن بسیار کمیاب اما در عین حال به صورت طبیعی در معدن به وجود می آید که توسط کربن شکل می گیرد و آسان ترین الماس هایی که پیدا می شوند به رنگ های زرد و قهوه ای هستند. گرچه تمامی صنعت جواهرات، الماس بدون رنگ را تمایل دارند، و بارقه های بی رنگ، درخشان و تکه ی پر زرق و برق آن در کاربردهای نجومی مرتبط به کارگیری میشود.

زهره، سیاره حاکم

گفته می شود سنگ الماس با داشتن قدرت الهی و نفوذ سیاره زهره یا همان شوکرا که در هندی به این نام نامیده می شود، متبرک شده است. در ستاره شناسی (طالع بینی) سیاره زهره یک سیاره سودمند محسوب می شود و نشانگر وجود عشق، عیش و جذابیت زندگی و چیزهای زیبا است. علاوه بر آن الماس بهترین توصیه برای افرادی است که وارد حرفه ی سرگرمی و صنعت هنر شوند. گرچه عارفان و طالع بینان معتقدند که الماس می تواند در زندگی شخص خوشبختی و ثروت بیاورد، همزمان نیز می تواند بدبختی و شیطان را وارد زندگی شخص کند. اگرچه توصیه شود یا نشود به وسیله طالع بینی شخص.

خواص الماس

سنگ گرانقیمت الماس

فواید طالعی انداختن انگشتر الماس

با توجه به باورهای طالع بینی، استفاده از الماس می تواند به غلبه بر احساس پستی کمک کند و سطح اعتماد به نفس را منحصرا افزایش دهد. گفته و باور شده که افرادی که ذیل علامت دایره البروج میزان و سنبله به دنیا آمده اند بهترین فواید و نتایج مثبتی را از انداختن انگشتر الماس به دست می آورند. انجام این کار، خوشبختی، شادی، رفاه و صلح در زندگی را به مدت طولانی به آنان عطا خواهد کرد.

این بهترین هست که توسط افرادی استفاده شود که از مسدود شدن خلاقیتشان رنج می برند و کسانی که قادر به بیان احساسشان در هنرها و خلاقیت های عادی مانند نویسندگی، نقاشی یا هر هنرمندی دیگری نیستند،.

انداختن انگشتر یا آویز الماس همچنین می تواند در سلامتی برای بومی ها کمک کننده باشد و می تواند تمامی وجود احساسات منفی و شیطانی را از زندگی دور کند.

اغلب پیشنهاد می شود برای شخصی که زیاد در فکر فرو می رود و همچنین برای اضطراب، عصبانیت و بد خلقی نیز سفارش می شود. استفاده از الماس در چنین حالت هایی صلح و آرامش را در ذهن به ارمغان می آورد.

چگونه یک انگشتر الماس بیندازیم؟ (روش)

قبل از انداختن انگشتر الماس، مطمئن باشید که آن بی رنگ، اصل باشد و هیچ ترک خوردگی یا لکه ای در آن نباشد. همچنین شما باید توجه داشته باشید وزن ایده آل یک الماس باید بین حدود نیم تا یک و نیم قیراط باشد با توجه به تناسب آن.

یک انگشتر الماس می تواند در نقره، پلاتین یا طلا؛ با توجه به انتخاب و بودجه ای که دارید ساخته شود. گرچه مهم است که انگشتر قبل از استفاده انرژی داده شود. قبل از انداختن انگشتر الماس این ورد "ام شام شاکرایناماها ام" را جهت انرژی دادن و بهترین بازده را دریافت کردن 108 بار بخوانید.

به طور ایده آل توصیه می شود که مردان این انگشتر را در دست راست و انگشت وسط و زنان در دست چپ و انگشت وسط بیندازند.

به طور کلی شما بعد از 7 روز از انداختن انگشتر شروع می کنید به تجربه کردن نتایج مثبت و خوب!

خواص و فواید استفاده از الماس

اول، الماس؛ زیبایی و شکوه غیر قابل قیاسی را از خود به نمایش می گذارد و بسیاری از مردم انداختن الماس را به علت کمیاب بودنش دوست دارند. الماس می تواند احساس غرور افراد را تهییج کند.

دوم، گفته می شود که انداختن الماس می تواند به مردم افکار سخاوتمندانه دهد و می تواند افکار ترسناک شیطانی را دور کند. پس الماس می تواند مردم را بیشتر جذاب و دلربا کند.

سوم، الماس می تواند درخشندگی چهره مردم را بهبود دهد و در نتیجه به افراد اعتماد به نفس می دهد.

چهارم، الماس زمان خوشی و شادی را برای شخصی که الماس انداخته به ارمغان می آورد و البته می تواند سلامتی نیز به همراه آورد.

پنجم، الماس قدرت سیاره زهره را به همراه می آورد. بنابراین شما می توانید قدرت گرم ترین و درخشان ترین سیاره در منظومه شمسی را به دست آورید زمانی الماس را می اندازید.

ششم، الماس قدرت الهی برای شما می آورد که به موانع و مشکلات فائق آیید.

اگر شما در واقع صاحب یک الماس هستید، لطفا به خوبی از آن مراقبت کنید. آن با ارزش و دارای فواید بسیاری است. اگر ندارید می توانید بخرید زیرا آن زینتی و نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود.

خواص الماس

خواص استفاده از الماس

بهترین فواید الماس برای صورت

اول، لایه برداری پوست

الماس یک عامل عالی لایه برداری است. آن به از بین بردن سلول های پوستی مرده کمک می کند و تولید سلول را ارتقا می دهد. علاوه بر آن، در قیاس با لایه بردارهای دیگر، الماس اثر لایه برداری طولانی تری بر روی پوست شما دارد. الماس عملکرد سوخت و ساز پوست شما را افزایش می دهد؛ بنابراین باز تولید سلول نیز افزایش می یابد. که به این معناست که درخشش پوست کمتر از درخشش پوست نیست.

دوم، ممانعت از مسائل مرتبط با افزایش سن

ماساژ صورت با استفاده از محتوای گرده ی الماس آن گردش خون در صورت شما را تحریک می کند. خون مواد مغذی را به خون شما حمل می کند. این موضوع شروع خط افتادن و چین و چروک را به تاخیر می اندازد. آن هم چنین پوست و ماهیچه صورت شما را محکم می کند.

سوم، الماس برای درمان دیگر مشکلات پوست

کاربرد الماس برای صورت تنها چیزی است که نیاز دارید. آن حتی به تن پوست شما کمک می کند و جوش های های سر سفید و سر سیاه را محو می کند.

چهارم، کمک به کنترل جوش ها

آکنه، کورک ها و هر نوع از جوش های پوستی در منافذ سر بسته شما ریشه دارد. بله، اگر منافذ مسدود باشند چربی نمی تواند در آن جریان داشته باشند پس آنها منجر به جوش یا آکنه می شوند.

استفاده از الماس

فواید الماس برای صورت

پنجم، پوست خود را محکم کنید

با افزایش سن، پوست شروع به شل شدن می کنید طوری که کلاژن و انعطاف خود را از دست می دهد. کاربرد الماس به افزایش تولید کلاژن در پوست شما کمک می کند، آن را محکم می کند و علاوه بر آن را جوان تر می کند. کرم حاوی صرفا ذرات الماس نیست اما اجزای فعال دیگر به دستیابی به چنین نتایج عالی کمک می کنند.

ششم،الماس برای آماده کردن پوست و بهبود جذب آن

این سود دیگر کاربرد الماس در صورت است. این ماده پوست شما را برای جذب بهتر دیگر مواد مراقب پوست آماده می کند. چگونه؟ زمانی که سلول های مرده پوست از سطح پوست از بین برود، منافذ پوست از انسداد خارج می شود و نفوذ پذیری آن افزایش می یابد.

هفتم، مرطوب نگه داشتن پوست

کرم ها حاوی ذرات الماس تولید چربی کمی دارند و تمایل به از دست دادن رطوبت دارند. این موضوع پوست را به خارش انداخته و پوسته پوسته می کند. ماساژ دادن ژل، کرم و بسته های صورت حاوی الماس پوست شما را مرطوب می کند. آنها همچنین تولید چربی را نیز بهبود می دهند. این ماده پوست را مرطوب، نرم و منعطف نگه می دارد.

هشتم، الماس برای جوان سازی پوست شما

مطمئنا! کاربرد صورت الماس به پوست صورت شما قابلیت این را می دهد تا خود را ترمیم و جوان سازی کند. علاوه بر این، زیباشناسی این تخصص را دارد تا از پوست شما مراقبت نموده و آن را درمان کند.

جوانسازی پوست

ترمیم و جوان سازی پوست

نهم، افزایش درخشندگی پوست شما

بعد از کاربردهای الماس برای صورت، شما خواهید دید که پوست شما شفاف تر و درخشنده تر شده است. این کاربرد به اثرات روشن کننده پوست شناخته می شود و عمدتا به این خاطر است که تمامی لکه ها و تیرگی ها را از بین برده و تن اصلی پوست را بازیابی می کند.

کشف جالب :تقویت حافظه با الماس

محققان روشی را ابداع کردند که سرعت و مدت زمان نگهداری اطلاعات در سیستم های ذخیره سازی با استفاده از الماس بسیار افزایش پیدا می کند. در این روش از الماس به جای آلیاژ تشکیل شده از «ژرمانیوم»، «آنتی موان» و «تلاریوم» که در ساخت حافظه های تغییر فاز کاربرد دارد ، استفاده می کنند.

حافظه هایی ساخته شده از این روش بسیار سریع تر از حافظه های فلش بوده و تا 100 هزار بار امکان بازنویسی اطلاعات را فراهم می کنند.ازاین فناوری بسیاری از شرکت های سخت افزاری، برای تولید تراشه هایی با قابلیت پنج میلیون بازنویسی استفاده می کنند. احتمالا تمام هارددیسک ها تا 5 سال آینده با استفاده از این فناوری تولید می شوند و برای ذخیره اطلاعات ، فضایی صدها برابر فضای فعلی با سرعت زیاد به وجود می آورند.

فواید دیگر الماس

رشد اقتصادی

وسیعترین و بیشترین الماس جهان از منابعی می آید که برای تولید درآمد و کمک به پیشرفت ملی استفاده می شود.با توجه به حکومت خوب و قوانین مناسب، الماس منبع حیاتی جهت درآمد برای ساخت زیر ساخت ها و خدمات اجتماعی ضروری مانند بیمارستان ها و مدارس، به شمار می رود.

فرصت های استخدامی (شغلی)

صنعت الماس وسیله ی معاش را برای میلیون ها نفر از مردم در اطراف دنیا فراهم می کند. فرصت های استخدامی به هزاران نفر این اجازه را میدهد تا درآمد کسب کنند، سلامت خود را بازیابند، محیط خانه بهتری ایجاد کنند و امکان آموزش برای کودکان خود فراهم کنند و غیره. این شغل ها متعاقبا استخدام های غیر مستقیم را تکمیل می کنند، جوامع را حول محور الماس گسترش می دهند و به صورت گسترده تر فرصت ها را به مردم جوامع ارائه می دهند.

ساخت الماس

تمام آنچه باید درباره خواص الماس بدانید

درآمد الماس برای توسعه زیر ساخت ها

درآمد حاصل از تجارت الماس همچنین به ساخت زیرساخت های ضروری مانند جاده ها و سیستم های حمل و نقل عمومی کمک می کند.برای مثال، در بوتسوانا سال 1996 صرفا سه مایل جاده وجود داشت. امروزه بیش از چهار هزار مایل و همچنین سیستم حمل و نقل عمومی وجود دارد.

* این متن تنها یک ترجمه برای افزایش اطلاعات شماست و تنها جنبه ی آگاهی دارد .*

 

فواید و خواص الماس برای سلامت جسم و روح جالب است

4.583
این مطلب مفید بود ؟758
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : shubhgems / sitarejewels / stylecraze / pandahall / diamondfacts / بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن/ح.ب
برچسب : الماس
وبگردی