تخلیه یبوست
برای درمان مشکل روده یا بهتر بگوییم تخلیه یبوست در شرایط عادی که احساس می کنید نیازی به مراجعه به پزشک نیست می توانید از نسخه هایی استفاده کنید که تاثیر آن ثابت شده است.

تخلیه سریع روده و درمان یبوست با معجون خانگی و طبیعی

یبوست یکی ازبیماری هایی است که بیشتر افراد حتی نوزادان از آن رنج می برند واقعیت این است وقتی دچار یبوست می شوید احساس درد و سنگینی در شکم می کنید که به دلیل تجمع مدفوع در روده است و این اصلا برای سلامتی خوب نیست پس باید برای تخلیه یبوست و مدفوع تجمع شده در این عضو حساس راهی اصولی وجود داشته باشد . 

به طور کل مدفوع در روده بزرگ تجمع پیدا می کند عضوی که هضم را تسهیل کرده بنابراین بستگی به بدن ما دارد که سیستم گوراش چگونه عمل کند. هنگامی که روده بزرگ پاکسازی نشده است، ما برخی از علائم مانند خستگی، بوی بد دهان، سردرد، یبوست، التهاب شکم، سیستم ایمنی ضعیف، درد معده، کاهش اشتها، اسهال، تهوع و سرگیجه را در خود مشاهده می کنیم ، دراین

شرایط روده باید مراقبت و پاکسازی شود بنابراین نسخه ای که بسیاری افراد از آن بهره برده اند و در دفع مدفوع موثر و نیازی به هزینه زیادی ندارد چون طبیعی است را در اختیارتان خواهیم گذاشت ؛ در این بخش از نمناک به شما نسخه موثری که بسیار کمک کننده است و باعث دفع مدفوع می شود را معرفی می کنیم تا پس از این هر بار دچار چنین مشکلی شدید از آن استفاده کرده و با آرامش بیشتری به زندگی ادامه دهید .

نسخه فوری برای تخلیه روده از یبوست

مواداولیه :

2ق غ ژل آلوورا

1عدد لیمو

1لیترآب

عسل (اختیاری)

نحوه آمادگی معجون ضد یبوست :

تخلیه یبوست

استفاده از ترکیب لیمو و آلوورا برای درمان وتخلیه یبوست روده

لیمو را فشاردهید و آب آن را در ظرفی بریزید 

ساقه آلورا را باز کرده و به کمک قاشق 2ق ژل آن راخارج کنید

آلوورا ،لیمو و 2 لیوان آب را داخل مخطوط کن بریزید

وقتی آماده شد بابقیه مواد مخلوط شده را با آب ترکیب کنید

اگر طعم آن را دوست ندارید باعسل میل کنید .

نحوه استفاده نسخه خانگی تخلیه یبوست :

این شیک را باشکم خالی و با فاصله ی30 دقیقه پس از غذاخوردن بنوشید ؛ به خاطر داشته باشید که باید حتما نیم ساعت از مصرف غذا زمان گذشته باشد و تقریبا محتویات معده از حالت سنگینی خارج شده باشند .

نسخه خانگی برای تخلیه و درمان قطعی و سریع یبوست

4.1315
این مطلب مفید بود ؟26055
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
وبگردی