ترانه علیدوستی

علت مرگ برادر ترانه علیدوستی در چهارشنبه سوری چه بود؟

تاریخ انتشار : 23 اسفند 1396کد مطلب : 65755زمان مطالعه : 3 دقیقه
برادر “ترانه علیدوستی” بازیگر سریال شهرزاد در چهارشنبه سوری درگذشت و این هنرمند کشورمان دلنوشته ای برای درگذشت برادرش نوشت.

برادر ترانه علیدوستی در چهارشنبه سوری درگذشت

ترانه علیدوستی بازیگر سینمای کشورمان که با بازی در فیلم سینمایی من ترانه 15 سال دارم وارد دنیای بازیگری شد و این روزها با سریال شهرزاد در شبکه نمایش خانگی حضور دارد همزمان با فرارسیدن چهارشنبه سوری و زنده شدن خاطره درگذشت برادرش در این روز درباره درگذشت برادرش صحبت کرد.

ناراحتی ترانه علیدوستی از رسیدن چهارشنبه سوری

ترانه علیدوستی بازیگر مطرح سینمای ایران که چند سال پیش (1383) و همزمان با بازی در فیلم "چهارشنبه سوری" اصغرفرهادی برادر خود را به خاطر منفجر شدن مواد محترقه در روز چهارشنبه سوری از دست داد با انتشار یادداشتی، به تشریح این اتفاق پرداخت. ترانه علیدوستی نوشت:

خیلی سخت بود که در فیلم چهارشنبه سوری اصغر فرهادی مشغول بازی بودم، کل ماجراهای فیلم در این روز می گذشت، آن وقت خبر دادند که در دل چهارشنبه سوری واقعی برادرم به خاطر حادثه ناگواری که همان منفجر شدن مواد محترقه است، درگذشته است. هر وقت این خاطره تلخ را مرور می کنم، یاد آن لحظه ای می افتم که خبر فوت برادرم را سر صحنه فیلمبرداری دادند. همه شوکه شده بودیم.

 ترانه علیدوستی

مرگ پویان برادر ترانه علیدوستی در چهارشنبه سوری

بابا و مامان همیشه نگران برادرم بودند و در آخر هم زورشان به او نرسید. پویان پسر سر سخت و شیطانی بود، مثل خیلی از پسرهای نوجوان. اصلا پسر ساده ای نبود؛ کنترلی که من نمی شدم او می شد، اما جوابی که از او نمی گرفتند را از من می گرفتند. همین کارهای او هم در آخر به این جا ختم شد که این بلا را سر ما و خودش بیاورد.

هنوز باورم نمی شود.ماجرای آن روز چهارشنبه سوری هنوز کابوس من و خانواده ام است. آخر سال 83 و عید 84 روزهای بد و سنگینی را من و خانواده ام پشت سر گذاشتیم. هر روز برای ما نبودن پویان سخت بود و همچنان هم سخت است.

زمان مرگ پویان من سر فیلمبرداری چهارشنبه سوری بودم و دقیقا در همان روز چهارشنبه سوری، یعنی 25 اسفند سال 83 فوت کرد. وقتی خبر را دادند نمی دانم چطور تا خانه رفتم. اما بعد از آن و وقتی مراسم تمام شد، دوست داشتم که خیلی سریع و به طورخود خواسته سر خودم را با بازی در فیلم گرم کنم و دوباره به گروه پیوستم.

در حقیقت یک هفته سر کار نرفتم که سه روز آن، سه روز اول عید بود که در هر صورت و بدون هیچ اتفاقی هم آن سه روز تعطیل بود. در واقع من به خاطر این حادثه فقط 4 روز کار را متوقف کردم. بعد از اینکه به کار بازگشتم حس کردم این یک هفته برای من حکم چهل روز را داشته و خیلی دیر گذشته.

 ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد

خوشبختانه هیچ کس با من مثل عزادارها صحبت نمی کرد و فضا هم سنگین نبود، مثل قبل دوستانه بود، شاید چون بچه ها هم در این یک هفته مدام با من همراه بودند و در تمام مراسم حضور داشتند. امیدوارم برای هیچ خانواده ای این اتفاق نیفتد. چون اینگونه اتفاقات واقعا وحشتناک است و هیچ وقت هم هضم نمی شود.

شاید کسی که هیچ وقت نتواند با این مسئله کنار بیاید مادرم است. البته نمی توان گفت که این اتفاق برای چه کسی سخت تر بوده! اگر روزی تصمیم بگیرم تنها پیام اخلاقی زندگی ام را به جوان ها بدهم (چون از پیام دادن خوشم نمی آید) می گویم تا جایی که می توانید خوش بگذرانید شلوغ کنید. الان وقتش است... اما با آتش بازی نکنید، با خطر. نه به خاطر خودتان، به خاطر ما، خواهرها.

شهرزاد در سریال شهرزاد دختر یکی از نوچه های بزرگ آقای که در شرایط بسته آن روزها، اجازه پیدا کرده درس بخواند و دکتر شود. او سال هاست عاشق فرهاد پسر نزدیک ترین دوست پدرش است و حاضر است برای رسیدن به او هر کاری بکند. قصه عشق شهرزاد به فرهاد از روز کودتای 28 مرداد 1332 وارد مرحله جدیدی می شود. فرهاد به دلایلی جانش را مدیون بزرگ آقا می شود و او شهرزاد را تهدید می کند که یا فرهاد را به میدان تیرباران می فرستد یا مجبور است با دامادش ازدواج کند.

 ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی و مصطفی زمانی در سریال شهرزاد

شهرزاد برای زنده ماندن فرهاد، از او می گذرد و تن به این ازدواج ناخواسته می دهد اما بعد از تولد فرزندش او به اجبار بزرگ آقا از قباد جدا میشود و با فرهاد ازدواج میکند و ادامه ماجرا در فصل سوم سریال شهرزاد رقم میخورد.

علت مرگ برادر ترانه علیدوستی در چهارشنبه سوری چه بود؟

4.5165
این مطلب مفید بود ؟14916
برگرفته از عصر ایران ، پرشین وی / م.ف
وبگردی