ترلان پروانه در خندوانه

پاسخ ترلان پروانه با حواشی اخیرش در خندوانه + عکس

تاریخ انتشار : 31 خرداد 1397کد مطلب : 69205زمان مطالعه : 3 دقیقه
ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته 30 خرداد 1397 مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شد و درباره حواشی اخیر زندگی و اکران فیلمش صحبت کرد.

ترلان پروانه در خندوانه از حواشی اخیرش گفت

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 30 خرداد 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در شب بازی حساس ایران و اسپانیا در جام جهانی 2018 روسیه میزبان یک بازیگر جوان بود. درحالی که برنامه قاچ ویژه برنامه جام جهانی اهال خندوانه در شبهایی اول هفته پخش میشود طبق روال هر هفته برنامه خندوانه از چهارشنبه تا جمعه روی آنتن میرود.

رامبد جوان در برنامه شب گذشته خندوانه میزبان ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بود و شبی متفاوت در این برنامه با حضور جناب خان رقم خورد.

در برنامه خندوانه با حضور ترلان پروانه چه گذشت

ترلان پروانه بعد از سلام و احوال پرسی با مردم وارد بازی یادم تو را فراموش با رامبد جوان شد و توانست در این بازی رامبد جوان را شکست بدهد و همه شرکت کننده های برنامه خندوانه را میهمان بستنی کند.

مهمان برنامه خندوانه درباره فعالیت این روزهایش گفت :من این روزها مشغول بازی در مصائب شیرین 2 هستم و دومین بار است که با ایشون همکاری میکنم. رامبد جوان درباره بازی ترلان پروانه در فیلم فراری گفت :این فیلم خیلی فیلم خوبی بود و واقعا بازی تو در این فیلم فوق العاده بود.

ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه در برنامه خندوانه

ترلان پروانه ادامه داد :من از 4 سالگی بازیگری را شروع کردم و خیلی اتفاقی وارد این حیطه شدم و رامبد جوان از بازی با ترلان پروانه در زمانی که خیلی کوچک بود صحبت کرد و از دوران مدرسه او پرسید و همبازی های دوران کودکی اش پرسید که به ارسلان قاسمی اشاره کرد.

در ادامه رامبد جوان متنی را به ترلان پروانه داد تا با لحن های مختلف در برنامه بخواند و فضای برنامه با این کار شادتر شد و رامبد جوان بازی را ترلان پروانه باخت.

بعد از یک رفت و برگشتی که در برنامه صورت گرفت مسابقه لب خوانی در برنامه برگزار شد و رامبد جوان از خانم بازیگر پرسید :از تو در فضای مجازی حواشی زیادی وجود دارد ، تو به حاشیه علاقه داری که ترلان پروانه گفت :من هیچوقت دوست ندارم حاشیه ساز بشوم و درباره چیزی توضیح بدهم و این ماجرا برای من اصلا باعث خوشحالی نیست و اصلا دوست ندارم این کارها را اما اگر اینقدر خوشحالی مردم کم است که با حاشیه سازی خوشحال میشوند اشکالی ندارد این کار را انجام بدهند.

در بخش بعدی صحبت های ترلان پروانه با رامبد جوان خانم بازیگر قول داد که در مردادماه که زمان اکران فیلم جاده قدیم است چند نفر از خانواده های کم توان و افراد حاضر در استودیو را به تماشای فیلم جاده قدیم دعوت کند.

ترلان پروانه

ترلان پروانه بازیگر سریال تا ثریا و ملکوت

رامبد جوان از خانم بازیگر پرسید شما از سوسک میترسید که گفت :نه اصلا ، ما در شمال یک فیلمبرداری داشتیم که من آنجا مار را میگرفتم و اصلا نمیترسیدم و درباره ترسیدن از سوسک گفت:من از سوسک نمیترسم اما از سوسک های بالدار کمی میترسم و هیچوقت دوست ندارم سوسک سمتم بیاید.

بازیگر تا ثریا درباره سفر رفتن گفت :من بخاطر مدرسه و کار خیلی سفر نرفتم اما شیراز بیشترین مکانی است که من به آنجا رفته ام و با لهجه شیرازی در برنامه صحبت کرد و رامبد جوان با تقدیم هدایایی از خانم بازیگر خداحافظی کرد.

پاسخ ترلان پروانه با حواشی اخیرش در خندوانه + عکس

3.249
این مطلب مفید بود ؟3118
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی