تزیین خانه کوچک
ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی و چیدمان در قدم اول نیاز به ایده دارد ، ایده هایی که با استفاده از انها در این بخش می توان خانه کوچک را دلباز تر کرد.

خانه های کوچک ولی مدرن

امروزه با افزایش تعداد انسان ها خانه ها کم و بیش از لحاظ مساحت کوچکتر شده اند که برای این باید با هوشمندی در طراحی فضای خانه فضای داخل آنرا افزایش دهیم البته نه با تغییر طرح پایه بلکه با ایده های ساده ای در غالب تزیین خانه کوچک. عکس قرار گرفته شده در پایین نشان دهنده یک آپارتمان مدرن که با هنر طراحی شده است.

تزیین خانه کوچک

چند نکته ساده برای ایجاد تغییر در خانه های کوچک

وقتی صحبت از تغییر می کنیم همیشه موضوع تغییرات بزرگ و کلی نیست بلکه همانطور که در این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده خواهید کرد حذف و اضافه کردن برخی المان های ساده این خواسته را عملی می کند.

یقینا طراحی خانه به شکل مدرن هیجان انگیز و لذت بخش خواهد بود و با قرار دادن وسایل جدید لذت آن چند برابر خواهد شد.طراحی داخلی در عکس تمایز بصری بدون درز را در داخل خانه همراه با پالت های رنگی و تکه های زر رنگ به نهایت زیبایی رسیده است که هر شخصی با هر علاقه متفاوت عاشق آن خواهد شد.

تزیین خانه کوچک

حذف پرده ها برای تزیین و فضاسازی خانه کوچک

نبود پرده ها در تمام اتاق ها مقدار نور طبیعی را در آپارتمان به حداکثر می رساند و مشاهده منظره ها را فراهم می کند.

تزیین خانه کوچک

با طراحی زیبا شما می توانید یک اتاق عادی را به یک اتاق خاص تبدیل کنید که هرکسی را مجزوب کند و در طراحی ما انرژی های را در هر شی ذخیره می کنیم که افراد با مشاهده آنها انرژی مثبتی دورنشان ایجاد می شود.

تزیین خانه کوچک

تزیین خانه کوچک

ایده های رنگی برای تزیین خانه کوچک

با جایگذاری کابینت ها شما می توانید فضای اضافه خانه خود را به یک فضای مفید تبدیل کنیبد که می توانید تمام وسایل خود را درون آن جای دهید.استفاده از فرش ها امرزوه بسیار کم شده است و فرش ها جایگاه خود را به پارکت ها داده اند.

تزیین خانه کوچک

دیواری که در عکس بالا مشاهده می کنید بافت زیبایی را به اتاق شما می دهد.

تزیین خانه کوچک

با استفاده از مبلمان طبق عکس جلوه ی شگفت انگیز و جالبی را به خانه تان بدهید.

دکوراسیون خانه های کوچک را دلباز کنید + تصاویر

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ ف.ن
وبگردی