تزیین دیوار
شاید دوست نداشته باشید برای تزیین دیوار از کاغذ دیواری استفاده کنید ما روش بهتر و ارزان تری برای تزیین دیوار به شما آموزش میدهیم.

روش ساده تزیین دیوار منزل

تزیین دیوار های منزل نقش زیادی در دکوراسیون و چیدمان منزل دارد و زیبایی خاصی به فضا میبخشد. برای انجام تزیین روی دیوارها لازم نیست هزینه های زیادی پرداخت کنید گاهی با ترفندهای ساده و ارزان قیمت میتوان زیباترین و جذاب ترین تزیینات را داشت. در صورتی که تمایلی به استفاده از کاغذ دیواری ندارید برای تزیین دیوار ها میتوان از انواع استیکر و برچسب مخصوص دیوار که در طرح ها و رنگ های متنوع موجود میباشد استفاده کنید. همچنین میتوانید طرح های ساده و زیبا را روی دیوارها کشید وبا استفاده از هنر نقاشی تزیینات قشنگی انجام داد.

کاغذ دیواری یکی از روش ها برای تزیین دیوارهای ساده است. این بار با یک روش آسان، با ماژیک و یک لیوان دیوارهای ساده تان را تزیین کنید.

تزیین دیوار

آموزش ساده تزیین دیوار 

لوازم مورد نیاز برای تزیین دیوارهای ساده :
متر
لیوان
ماژیک طلایی یا نقره ای ( البته رنگ ماژیک می تواند متناسب با دکوراسیون تان باشد )

ابتدا دیوار تان را متر کنید.

تزیین دیوار

آموزش ساده تزیین دیوار 

دهانه لیوان تان را اندازه بگیرید. به نسبت اندازه ای که از دیوار و لیوان گرفته اید، دیوارتان را تقسیم بندی کنید که چند دایره روی دیوارتان قرار می گیرد.

تزیین دیوار

آموزش ساده تزیین دیوار 

روی دیوار علامت گذاری کرده و با لیوان و ماژیک دایره های متوالی روی دیوارتان بکشید.

این کار را برای کل دیوارتان انجام دهید.

تزیین دیوار

تزیین شیک و ساده دیوار 

برای تزیین دیوار و ایجاد تغییر در آن به فضای کلی منزل و دکوراسیون آن توجه زیادی کنید تا تزیینات شما زیباتر و جذاب تر شود و سعی کنید به دنبال ایده های نو و متفاوتی در دکوراسیون باشید.

آموزش تزیین دیوار با روش ساده و زیبا + عکس

2.97
این مطلب مفید بود ؟43
برگرفته از آرگا / سیمرغ - /ح
وبگردی