تسهیلات به سربازان

زمان ارائه تسهیلات به سربازان

تاریخ انتشار : 23 مهر 1401کد مطلب : 69046زمان مطالعه : 1 دقیقه
تمامی سربازان منقضی خدمت 1397 به بعد که گواهینامه مهارتی دریافت کرده‌اند و طرحی برای اشتغال دارند می‌توانند از وام سربازان استفاده کنند.

تجارت نیوز:فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه از آغاز ارائه تسهیلات برای سربازان ماهر منقضی خدمت سال‌های 1397 به بعد خبر داد.

محمدزاده کمند گفت:به استناد سند ملی مهارت‌آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه یکی از اهداف طرح جامع مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح، ایجاد تسهیلات برای اشتغال سربازان منقضی خدمت است.

وی افزود:برای تحقق این هدف رصد، هدایت، حمایت و تسهیلگری برای اشتغال سربازان ماهر به مدت سه سال پس از خدمت، جز سیاست‌ها و برنامه‌های قرارگاه درج گردیده است.

فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه بیان کرد:در این راستا تمامی سربازان منقضی خدمت 1397 به بعد که پیش، حین و یا پس از خدمت سربازی، دوره‌های مهارت‌آموزی را طی کرده و گواهینامه مهارتی دریافت کرده‌اند و در حال حاضر طرحی برای اشتغال دارند، می‌توانند برای دریافت وام به پلیس +10 مراجعه و سنوات خود را ثبت کنند.

سردار زاده کمند در پایان خاطرنشان کرد:همچنین سقف این وام مبلغ 150میلیون تومان و مهلت بازپرداخت آن 7 ساله با سود 4درصد است.

انتهای پیام/م

زمان ارائه تسهیلات به سربازان

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب : خدمت سربازی
وبگردی