تشخیص بیماری ها از روی صورت
رنگ رخساره خبر می دهد از سر درون واقعا صحت دارد مثلا از روی صورت رنگ پریده بیماری های غددی تشخیص داده می شود و مدل لب ها نشانه ای برای مسائل جنسی هستند.

تشخیص بیماری ها با نگاه کردن به صورت

تشخیص بیماری ها از روی صورت! بله درست است از آنجا که صورت شما آینه ی سلامت و یا بیماری ها داخلی شماست با نگاه به صورت خود می تواند از مشکلات درونی بدن خود مطلع شوید. تشخیص بیماری ها از روی بخش بخش صورت هدف این قسمت از سلامت نمناک است.

صورت شما راز وضعیت داخلی بدن و بیماری های داخلی را برملا می سازد، به صورت خود نگاه کنید و بدانید که کدام بخش بدن شما مشکل دارد.

صورت شما می تواند نقشه و آینه ی سلامت داخل بدن شماست حال چگونه و چطور بماند بهتر است بدانید که بخش بخش صورت تان در مورد درون بدن شما چه می گوید.این یک باور علمی است که قسمت های مختلف صورت شما برای نشان دادن مشکلات داخلی بدن طراحی شده اند.

به تصویر زیر به دقت نگاه کنید. این عکس به طور خلاصه و بدون هیچ توضیحی شما را راهنمایی می کند تا بدانید که کدام قسمت صورت شما نشان دهنده و هشدار دهنده ی بیمار و اختلال کدام بخش داخلی بدن شماست. با دیدن این عکس تا حدودی متوجه موضوع شدید اما در ادامه توضیحات تکمیلی مربوط به اصل تشخیص بیماری ها از روی بخش های صورت را برایتان بازگو می کنیم.

 فرم صورت چه معنی دارد؟

چطور از روی اعضای صورت پی به بیماری ها ببریم؟

تشخیص بیماری ها از روی تک تک اعضای صورت

تشخیص بیماری از روی صورت ؛ از بینی شروع می کنیم:

بینی شما آینه ی سلامت ریه های شماست. اگر بینی شما باریک و بلند است نشانه ای از نداشتن قدرت کافی در تنفس و در معرض خطر قرار گرفتن ریه های شماست پس بایستی ورزش و تنفس عمیق را از یاد نبرید. اما افرادی با بینی پهن ریه هایی قدرتمند دارند و جای نگرانی در تنفس آنها نیست.

افرادی که نقطه ها و دون دون های قرمز و یا نشانه های وریدی قرمز روی بینی خود دارند سلامت قلب و کبد انها کامل نیست و بایستی مراقب عادات و رفتارهای غذایی و زندگی خود باشند. همچنین این افراد کاندیدای فشار خون بالا نیز هستند.

آب بینی روان و شل نشان دهنده ی پرخوری و متورم شدن قلب است ؛ عطسه های مکرر هم نشانه ی قلیلیی بودن بدن است که دلیل ان می تواند مصرف زیاد شکر - مایعات و داروهای مختلف باشد.

 تشخیص بیماری از روی چانه

راه تشخیص بیماری از روی بینی و صورت

تشخیص بیماری از روی صورت ؛ به گونه ها می رسیم:

گونه های فرورفته و توخالی نشانی از ضعف در ریه ها است. افرادی که گونه های فرورفته دارند تحمل کمتری در برابر بیماری ها خواهند داشت و تغذیه نامناسب یکی از دلایل اصلی این اختلال است.

 گونه و بیماری های مرتبطش

بیماری هایی که می توان از روی گونه و صورت تشخیص داد

چگونه می توان بیماری را از روی صورت تشخیص داد؟

رنگ رخساره چه خبری از درون میدهد؟ (تشخیص بیماری از روی صورت)

حتما شما هم بارها این جمله را شنیده اید که رنگ رخساره خبر از درون می دهد باید بگوییم که این حقیقت است .

رنگ سفید و قرمز در صورت نشانه ی تب - مشکل قلبی - به هم ریختن سیستم طبیعی گردش خون است.

جوش های صورت نشان دهنده ی مصرف زیاد شکر- تخم مرغ - گوشت - چربی و از این قبیل مواد خوراکی است.

چهره ای که رنگ زرد و رنگی مایل به نارنجی دارد نشان دهنده ی کبد بیمار و تا حدودی مشکوک به وجود سرطان در بدن است.

 تشخیص بیماری از روی چشم

تشخیص بیماری از روی رنگ پوست صورت

رنگ پوست سبز گونه هم همینطور علامتی از بیماری های جدی به خصوص سرطان در بدن است.

صورت رنگ پریده نشانه ای از مشکل غدد - مشکلات شکمی و کمبود انرژی است.

پوست صورتی که لکه های سفید دارد هشداری برای مشکل کلیه است و یا نشان دهنده ی مصرف زیاد غلات و شکر و چربی هاست.

اگر لکه های قهوه ای روی پوست تان ایجاد شده اند احتمالا یا در حال دریافت دارو های هورمونی هستید یا زیاد در معرض نور خورشید قرار گرفته اید!

خانم های باردار هم ممکن است با این لکه ها مواجه شوند.علاوه بر لکه ها، رنگ کلی پوست نیز مهم است. کسانی که رنگ پوست شان به زردی می زند یا در حال دریافت دارو های دیابت و فشار خون هستند یا کبدشان دچار آسیب جدی شده است.

 تشخیص بیماریها از روی پوست صورت

تشخیص بیماری از روی رنگ پریدگی و لک های صورت

بیماری هایی که از روی اعضای صورت تشخیص داده می شوند

چانه ها از سلامت درون چه می گویند؟(تشخیص بیماری از روی صورت)

چانه ها محل نشان دادن مشکلات مثانه می باشند. چانه ای که پوست ناسالم دارد هشداری برای رعایت نکات بهداشتی و سلامت مثانه و کلیه هاست.چانه ی دوبرابر شده و یا به اصطلاح غبغب بزرگ دلیل وجود کلسترول و چربی بالا در بدن است. و چانه ی بسیار باریک و لاغر دلیلی بر کم تحملی فرد در برابر بیماری هاست.

تشخیص بیماری از روی صورت ؛ لب ها و زبان از سلامتی چه می گویند؟

دهان و لب ها از مشکلات و سلامت داخلی بدن علائم بسیاری نشان می دهند رنگ پریدگی لب ها نشانه ی اختلالات شکمی است و بس. دهانی که بسیار باز می ماند و به اصطلاح افراد دهان باز نشان دهنده ی اختلال در کنترل و عملکرد مغز و فیزیکی است و در نقطه ی مقابل دهانی که به راحتی بسته می شود و در حالت بسته بودنش اختلالی نیست قدرت کنترل مغزی و فیزیکی را نمایش می دهد.

ترک ها وخشکی های روی لبها نشانه ای از کمبود ویتامین ها به خصوص ویتامین b2 است.اگر اخیرا متوجه شده اید رنگ زبان تان تغییر کرده و به تیرگی می زند ممکن است دچار تجمع نوعی باکتری به اسم پاپیل شده باشید.

 تشخیص بیماری از لب

تشخیص بیماری از روی لب و زبان در صورت

خط بالای لب و مسائل جنسی (تشخیص بیماری از روی صورت)

خطی که بالای لب است از تمایلات و قدرت جنسی می گوید. فاصله ی کم بین بینی و لب و همچنین لب باریک نشان دهنده ی کم توانی و بی میلی جنسی است.

تشخیص انواع مرض و بیماری ها از روی اعضا و رنگ صورت

تشخیص بیماری از روی صورت ؛ فرم دندان ها و مشکلات معده

کسانی که دندان های کوتاه و باریکی دارند ممکن است به مشکل ریفلاکس اسیدی معده مبتلا باشند. بازگشت اسید می تواند باعث حل شدن دندان ها و تغییر شکل آنها شود.

 فرم دندان و بیماری

تشخیص بیماری های معده از روی فرم دندان و صورت

گوش ها چه خبری از بیماری ها دارند؟ (تشخیص بیماری از روی صورت)

گوش ها از حالت و سلامت کلیه ها و غده ادرنال خبر می دهند. گوش های کوچک نمایه ای از کلیه ی کوچک است و گوش های قرمز نشان پرکاری و خستگی کلیه هاست. اگر بخش خارجی گوش هایتان قرمز رنگ است شما از مشکل کم خوابی رنج می برید و اگر گوش های چربی دارید حدسش راحت است که عادت غذایی پرچرب دارید.

جالب است بدانید شکل گوش با احتمال بیماری های قلبی در ارتباط است! گوش های چروکیده یا وجود خطوط مورب در اطراف لب گوش نشانگر این احتمال هستند.

 ارتباط مدل گوش و بیماری

راه تشخیص بیماری از روی گوش و صورت

آیا می توان از روی صورت درد و بیماری را تشخیص داد؟

تشخیص بیماری از روی صورت ؛ آنچه وضعیت مو ها به ما می گویند:

خانم هایی که مو های شان بی هیچ دلیل خاصی کم شده یا عقب رفته باید میزان آهن خون شان را چک کنند چون این مشکل می تواند به فقر آهن مربوط شود.اگر مو های تان کم نشده اند اما ضخامت شان کم شده و تار مو هایی نازک دارید بهتر است تست تیروئید بدهید چون ممکن است دچار پرکاری تیروئید باشید.

بر عکس این مسئله وقتی است که ابرو ها کم پشت شده باشند. این حالت نماینده کم کاری تیروئید است. در نهایت رشد مو های ضخیم و زائد روی بدن می تواند به ترشح هورمون آندروژن برگردد.

 ارتباط ریزش مو و تیروئید

تشخیص بیماری های مربوط به ریزش مو و ضخامت مو از روی صورت

تشخیص بیماری ها از روی چشم در صورت

یکی از راه های تشخیص کلسترول بالا توجه به عنبیه چشم هاست. اگر حلقه ای سفید دور عنبیه، بخش رنگی چشم را گرفته باشد احتمال اینکه کلسترول تان بالا باشد زیاد است. حالت بعدی مربوط به رسوب چربی در سفیدی چشم یا شکل گیری توده یا جوش های کوچک روی پلک و پوست می شود

 

چگونه از روی اعضای صورت بیماری ها را تشخیص دهم؟

4.7382
این مطلب مفید بود ؟35824
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن /آ
برچسب : سلامت بدن
وبگردی