برند دنیل ولینگتون در سال های اخیر رشد روز افزونی داشته و به خاطر طراحی های کلاسیک و ساده ساعت مچی هایش، به شهرت زیادی دست پیدا کرده است.

رپورتاژ آگهی :شناخت ساعت دنیل ولینگتون

برند دنیل ولینگتون در سال های اخیر رشد روز افزونی داشته و به خاطر طراحی های کلاسیک و ساده ساعت مچی هایش، به شهرت زیادی دست پیدا کرده است. در این مطلب نگاهی به تاریخچه شرکت دنیل ولینگتون میندازیم.
وقتی صحبت از برندهایی می شود که طراحی های آنها بسیار ساده و کلاسیک می باشد، امکان ندارد که دنیل ولینگتون را در نظر نگیرید. این شرکت با طراحی تمیز و ساده ای که در دسته ی ساعت کلاسیک دارد، سالانه چند میلیون ساعت تولید و به فروش می رساند. وقتی نگاهی به کیفیت محصولات آن میندازیم، این حد از فروش بالا برای ما بی دلیل جلوه نمی کند.

تاریخچه برند دنیل ولینگتون

daniel wellington نسبت به سایر برند های ساعت مچی تاریخچه متفاوت و جالبی دارد. بنیانگزار این برند، آقای فیلیپ تیساندر در سفری که به انگلستان داشت؛ شخصی را ملاقات کرد که بسیار جذب سبک زندگی و شخصیت او شد. او تحت تاثیر تجربه ها و داستان های زندگی او قرار گرفت، اما چیزی که بیش از همه در مورد او برایش جذاب بود، ساعت هایی بود که او بر دست می کرد.
ساعت های او کاملاً کلاسیک و صیقل داده شده بودند و او استایل خاصی برای خود در زمینه انتخاب ساعت مچی داشت. او دقیقاً می دانست که چه می خواهد و ساعت مچی هایش مطابق خواسته هایش بود. نمیدانم که آیا تا اینجا حدس زده اید یا نه اما آن شخصی که فیلیپ تیساندر ملاقلات می کرد، آقای دنیل ولینگتون بود. دوستی بسیار شگرفی بین این دو نفر ایجاد شد و فیلیپ تیساندر نه تنها تحت تاثیر زندگی خاص دنیل ولینگتون قرار گرفت، بلکه بعدها سبک ساعت مچی های شرکت نیز الهام گرفته شده از سبک انتخاب او شد.
تیساندر بعد از این ماجرا به سوئد برگشت و در سال 2011 شرکت ساعت مچی خود را تاسیس کرد. او هیچگاه طراحی ابتدایی ساعت مچی را تغییر نداد و همواره در طرح های بعدی از همان کلاس مشخص خود استفاده کرد. ساعت مچی این برند از ابتدا تا کنون همواره ساده، فشن و مینیمال بوده اند. این همان دلیلیست که مشتریان این شرکت همواره به سمت خرید مجدد از این برند رو می آورند.
طراحی های برند دنیل ولینگتون به این شکل است که بدنه ساعت معمولا دستخوش تغییرات زیادی نمی شود، اما در بند آنها گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. انواع بندهای چرمی با رنگ های مختلف در هنگام خرید این ساعت ها قابل سفارش است. از این حیث تقریبا هیچ شرکتی نمی تواند با دنیل ولینگتون رقابت نماید.
مزیت بزرگ ساعت مچی های دنیل ولینگتون اینست که آنها را با هر لباسی می توانید در دستتان قرار دهید. اگر می خواهید برای خرید ساعت اقدام کنید، چه برای محل کارتان باشد و چه برای استفاده روزمره ، ساعت های این برند، بسیار مناسب خواهد بود. بندهای ساعت های این برند به قدری با کیفیت است که در استفاده روزمره و طی چندین سال دچار مشکلی نخواهد شد.
 

مختصری از تاریخچه دنیل ولینگتون

برند DW توسط فیلیپ تیساندر تاسیس شد.
طراحی خاص دنیل ولینگتون الهام گرفته شده از سفر فیلیپ به انگلستان بود.
تیساندر از سبک دنیل الگوبرداری کرد و در بازگشت خود به سوئد برندی که امروزه مشاهده می کنیم را تاسیس کرد.
بندهای ساعت عای daniel wellington بسیار متنوع هستند و با هر نوع سلیقه ای می توان انتخاب بسیار خوبی داشت.

جمع بندی برند DW

با اینکه برند دنیل ولینگتون نوپا است، اما طرفداران بسیاری در همین چند سال اخیر برای خود دست و پا کرده است. ساده بودن و داشتن این قابلیت که بتوانید یک ساعت مچی را با هر لباسی ست کرده و در هر مکانی بتوانید در دست کنید، آن را به یک انتخاب ایده ال برای افراد تبدیل کرده است.
قیمت ساعت های این برند در کشور ما جزء ساعت های ارزان قیمت می باشد که رنج قیمتی آن بین 400 الی 1 میلیون تومان می باشد که نسبت به قیمت ارزش خرید خوبی دارند و ساعت کاسیو، رومانسون، گوچی را می توان رقیب های اصلی این برند در کشور دانست.

تشخیص ساعت دنیل ولینگتون اصل + تاریخچه کمپانی daniel wellington

341
این مطلب مفید بود ؟2516
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی