تست بینایی
با انجام یک تست ساده تصویری می توان قدرت بینایی چشم ها را تشخیص داد، این تست ساده سطح بینایی واقعی شما را نشان می دهد.

یک تست ساده برای بینایی چشم

تست های زیادی برای سنجش میزان بینایی وجود دارد که این تست هم جزئی از آنها است. فقط باید به تصاویر زیر دقت کنید. در تصویر سیاهی که در آن متنی نوشته شده است ، تشخیص عددها کمی سخت است. این تست ساده می تواند سطح بینایی واقعی شما را نشان دهد. همچنین ممکن است که برای تشخیص اعداد پوشانده شده و مستتر کمی دچار دوبینی شوید اما در هر حال، می توانید آن ها را تشخیص دهید؟

تست ساده برای بینایی چشم

 

در کادر پایین دقت کنید. چه چیزی می بینید؟ این کادر حاوی یک عدد است. خوب دقت کنید.

 

تست ساده چشم

افرادی که بینایی قوی دارند ، احتمالا عدد 571 را در قسمت پنهان عکس تشخیص می دهند. اگر توانستید این عدد را تشخیص دهید یعنی قوه بینایی شما بسیار خوب و یا بهتر است بگوییم در حد عالی است.

این تست ساده اما اعجاب انگیز تنها تست بینایی موجود نیست و تست های جدیدتری طراحی شده است که از شرکت کنندگان درخواست می کند تا اجسام پنهان را در در دایره های رنگی را پیدا کنند. در این تست ملزم هستید که تصاویر و نقش های پنهان شده در نقاط را ببینید. قطعا با این تست علاوه بر بینایی ، ذهنتان نیز به چالش کشیده خواهد شد. میتوانید این نوع تست ها را به صورت آنلاین انجام داده و نتیجه ی را فورا دریافت کنید.

تشخیص قدرت بینایی چشم با یک تست ساده تصویری

2.5502
این مطلب مفید بود ؟255247
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : thesun / بخش بهداشت و سلامت نمناک/ح.ب/ن
برچسب : نابینایی
وبگردی