تصادف دوچرخه با اتومبیل
در شهر شیامن چین فردی که با دوچرخه برقی در خلاف مسیر اتومبیل ها حرکت می کرد به طور وحشتناکی با یک اتومبیل تصادف کرد.

تصادف دوچرخه برقی با اتومبیل

تصادفات جاده ای یکی از پر حاشیه ترین اتفاقاتی هستند که تنها به علت عدم رعایت برخی قوانین رانندگی است که در طی آن جان انسان یا انسان هایی به خطر می افتند و حتی گاها منجر به مرگ آنها می شوند.

برخی از رانندگان اتومبیل ها هستند که به هیچ وجه اهمیتی به قوانین رانندگی نمی دهند و با این تصور و طرز فکر رانندگی می کنند که هیچ زمان برای آنها تصادفی رخ نمی دهد و آنها همیشه سالم خواهند بود که این طرز فکر کاملا اشتباه است و فردی که این نوع فکر را در ذهن خود می پروراند علیرغم خودش،می تواند جان انسان های دیگر را به خطر بیندازد و یا حتی منجر به کشتن آن ها شود.

بنابراین به خاطر داشته باشید که در رانندگی ریزترین نکات مربوط به رانندگی را فراموش و بی اهمیت ندانید و تمام آنها را رعایت کنید تا آسیبی به خود و اطرافیانتان وارد نشود.روز گذشته ویدیویی بسیار دردناک و دلخراش از تصادف جاده ای یک دوچرخه برقی با اتومبیل در صفحات مجازی منتشر شد که کاربران این صفحات کاملا شوکه شدند و واکنش های زیادی نشان دادند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته ویدیویی عجیب و باور نکردنی از تصادف جاده ای یک دوچرخه برقی با اتومبیل در جاده هوانداو واقع در شهر شیامن واقع در چین در صفحات مجازی منتشر شد که بسیار شوکه کننده بود.

تصادف دوچرخه با اتومبیل

تصادف وحشتناک دوچرخه برقی با اتومبیل

همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید،راننده اتومبیل با رعایت قوانین رانندگی و سرعت مجاز در حال رانندگی می باشد و تصور می شود که همه چیز کاملا مناسب است.اما مدتی پس ، یک شی کاملا تیره به اتومبیل نزدیک می شود که بطور ناگهانی با اتومبیل تصادف می کند.این شی تاریک متعلق به یک مرد جوان سوار بر دوچرخه برقی است که دقیقا در خلاف مسیر اتومبیل ها در حال حرکت بود.

پس از نزدیک شدن شی ای تیره که در خلاف مسیر اتومبیل ها در حال حرکت بود،با اتومبیل سیاه رنگ بطور وحشتناک تصادف می کند که ابتدا به کاپوت اتومبیل برخورد کرد و سپس با فشار و قدرت بیشتری به سمت عقب بازگشت و بر روی زمین افتاد.

طبق آخرین آمار گفته شده است که راننده دوچرخه برقی دارای حالی مناسب و عادی نبوده است . اما پس از تصادف و افتادن راننده دوچرخه بر روی زمین احساس می شود که وی کاملا جان خود را از دست می دهد ، اما پس از انتقال او به بیمارستان پزشکان با انجام عملیات فوری برای زنده ماندن او تلاش می کنند و خوشبختانه راننده دوچرخه برقی از این تصادف وحشتناک جان سالم بدر برد.

پلیس شیامن نیز برای تجزیه و تحلیل این حادثه تصمیم به تحقیق و مطالعه دقیق دارد تا علت اصلی این تصادف مشخص شود.

ویدیو تصادف وحشتناک دوچرخه برقی با اتومبیل

تصادف دلخراش و وحشتناک دوچرخه برقی با اتومبیل

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
برچسب : تصادف دوچرخه
وبگردی