تصادف وحشتناک
خانم 22 ساله ای از کشور چین، پس از تحویل گرفتن ماشین گران قیمتش از نمایندگی دچار تصادف وحشتناک رانندگی شد.

 تصادف ماشین فراری گران قیمت

تصادفات جاده ایی یکی از رایج ترین خبرهایی است که امروزه می توان از رسانه های مختلف آنها را شنید. اما با این وجود ،رانندگان حواس پرت و خواب آلود روزانه با تصادف های شدید در حال ایجاد سروصدا هستند و برای مانیز ممکن است خبرهای خوشایندی محسوب نشوند.

یک خانم چینی در روز 22 ژوئن ،پس از گرفتن ماشین 500000 یورویی خود از نمایندگی ،در یک خیابان در حال رانندگی بود که حادثه ایی ناگوار برایش رخ داد و این حادثه برای هیچ فرد خوشایند نیست.پس از تحویل ماشین فراری از نمایندگی، این خانم حواس پرت تلفن همراه اش را زمانی که در پشت چراغ قرمز بوده به سمت داشبورد ماشین می گیرد تا بتواند فیلمی را با دوستانش در صفحات مجازی به اشتراک بگذارد.بعد از سبز شدن چراغ راهنمایی وی حرکت می کند و طبق گفته اخبار CCTV ،راننده کنترل ماشین چندصد هزار پوندی را از دست می دهد و به سمت چپ منحرف می شود و حادثه ایی ناگوار را به وجود می آورد.

تصادف جاده ای

تصادف بسیار وحشتناک ماشین فراری

پس از منحرف شدن ماشین به سمت چپ ،این خانم به گارد کنار خیابان برخورد می کند و آنرا از هم میشکند که متاسفانه در نهایت با یک ماشین سفید رنگ BMW X3 برخورد می کند و آسیب جدی نیز به آن وارد می کند.

با مشاهده تصاویر متعلق به حادثه که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید به وضوح می توان مشاهده کرد که جلوی ماشین فراری کاملا از بین رفته است.خوشبختانه این تصادف،هیچ آسیبی جانی ایجاد نکرده است و هنوز بیمه بودن فراری مشخص نشده است.

آن گونه که پیش بینی شده است گویی مشکل از ماشین بوده است ، چرا که جو بارانی بوده و ممکن است که خانم جوان دکمه کشش را خاموش کرده باشد.

تصادف ماشین فراری

تصادف وحشتناک خودرو 500000 پوندی

تصادف بسیار وحشتناک ماشین فراری 500000پوندی

3.39
این مطلب مفید بود ؟63
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
برچسب : تصادف
وبگردی