تصادف

تصادف مرگبار پژو 405 با 12 سرنشین

تاریخ انتشار : 2 فروردین 1401کد مطلب : 54924زمان مطالعه : 2 دقیقه
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: در اثر تصادف دو خودرو در بزرگراه تهران- قم 2 نفر فوت و 11 نفر مصدوم شدند.

ایسنا:سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد:ساعت ٢٣:٢6 شب گذشته(دوشنبه شب) یک مورد حادثه تصادف بین دو دستگاه خودرو، در مسیر جنوب به شمال آزاد راه تهران-قم، تقریبا در محدوده ١٠ کیلومتری عوارضی به سامانه ١٢5 سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داده شد که دو ایستگاه به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد:آتش نشانان به محض رسیدن به محل مشاهده کردند که دو دستگاه خودرو پژو 4٠5 و سمند با یکدیگر برخورد کرده‌اند. راننده سمند حال خوبی داشت و اعلام می کرد که خودرو سرنشین دیگری نداشته است؛ اما ظاهراً داخل خودرو پژو، ١٢ نفر سرنشین حضور داشتند که پیش از رسیدن آتش نشانان همه سرنشینان خارج شده بودند و فقط راننده که مردی حدودا 6٠ ساله به نظر می رسید در خودرو محبوس شده بود. ایربگ های خودرو عمل کرده بود اما راننده محبوس بود و آسیب زیادی دیده بود.

ملکی گفت:آتش نشانان عملیات رهاسازی را آغاز کردند و راننده پژو 4٠5 را از خودرو خارج کردند اما مشخص شد وی جان خود را از دست داده است. ١١ نفر دیگر نیز همگی تابعیت افغان داشتند، شامل سه زن و هشت مرد بودند که از میان آنها چهار نفر کودک بودند.

از میان سرنشینان نیز یک نفر جان خود را از دست داده بود و سایر افراد مصدومیت شدیدی داشتند.

وی افزود:همه افراد به عوامل اورژانس تحویل داده شدند. در نهایت مشخص شد دو تن جان خود را از دست داده‌ و 10 نفر دچار مصدومیت شده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد:در پی این تصادف، ترافیک نسبتا سنگینی ایجاد شده بود که با پایان عملیات، خودرو ها به محل امن منتقل شدند و معبر بازگشایی شد. عملیات ساعت 1:18 بامداد روز جاری به پایان رسید.

انتهای پیام/م

تصادف مرگبار پژو 405 با 12 سرنشین

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : تصادف
وبگردی