سریال آرمان دو

ادامه تصویربرداری سریال طنز آرمان دو + تصاویر

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1396کد مطلب : 49506زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصویربرداری سریال آرمان دو ساخته احسان عبدی پور با بازی الیکا عبدالرزاقی و مرجانه گلچین در شهرک غزالی ادامه دارد و تاکنون 45 درصد از تدوین خود را پشت سر گذاشته است.

تصویربرداری سریال آرمان دو ادامه دارد

سریال آرمان دو ساخته احسان عبدی پور با بازی مرجانه گلچین و سحر ولدبیگی سریالی است که قرار بود نوروز 96 از شبکه سه سیما پخش شود اما به دلایلی این سریال برای پخش نوروزی آماده نشد و با وقفه ای که در تصویربرداری داشت دوباره فیلمبرداری خود را آغاز کرده است و تاکنون 45 درصد از مراحل تصویربرداری را پشت سر گذاشته است.

سریال آرمان دو به کارگردانی احسان عبدی پور این روزها در شهرک غزالی در حال تصویربرداری است و برای پخش از شبکه سه تولید می شود.

تهیه کنندگی این مجموعه را ایرج محمدی بر عهده دارد و ضبط و تصویربرداری آن به 45 درصد رسیده است.

بازیگران و داستان سریال آرمان دو

در خلاصه داستان آرمان دو آمده است:داستان این سریال پسر خوش دل و مهربانی است که تلاش می کند مشکلات خواهر و فرزندان خواهرش را برطرف کند، او در این مسیر درگیر موقعیت هایی جذاب و نفس گیر می شود...

سریال طنز آرمان دو

مرجانه گلچین در سریال آرمان دو

حمیدرضا آذرنگ و مرجانه گلچین در این سریال نقش یک خواهر و برادر را با نام های آرمان و صاب جان، عبدالرزاقی نقش مهتاب ایفا می کنند.

سریال طنز آرمان دو

الیکا عبدالرزاقی و شهربانو موسوی در سریال آرمان دو

بازیگران سریال آرمان دو : حمیدرضا آذرنگ، مرجانه گلچین، الیکا عبدالرزاقی، علیرضا استادی، علی مسعودی، سحر ولدبیگی، علی اوجی، فریبا طالبی، مجید پتکی، شهربانو موسوی از بازیگران این سریال هستند.

 سریال طنز آرمان دو

سحر ولدبیگی در سریال آرمان دو

از دیگر عوامل این سریال می توان به:نویسنده ها عباس نعمتی، حمید طاهری، صادق خوشحال، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان سیامک مردانه، طراح گریم محسن دارسنج، دستیار دوم کارگردان:جواد گنجی، منشی صحنه :گل کوشانمدیر تصویربرداری علیرضا رجایی مقدم، طراح صحنه سهیلی میرسپاسی، مدیر صدابرداری محمد شیوندی، طراح لباس سیما بابایی، مدیر تدارکات مجتبی زندیه، مدیر تولید اصلان مرتضی، عکاس هلیا رضایی و ... اشاره کرد.

سریال طنز آرمان دو

تصویری از بازیگران سریال آرمان دو

فیلمنامه این سریال به صورت رج زنی تصویربرداری می شود و تاکنون ضبط در لوکیشن هایی در بیمارستان مهرشهر کرج، میرداماد (منزل الیکا عبدالرزاقی یکی از شخصیت ها) و ... انجام شده است. البته بخش اعظم لوکیشن های این سریال در شهرک غزالی است.

تدوین این سریال به صورت همزمان با تصویربرداری انجام می شود و تاکنون حدود هفت قسمت آماده شده است.

ادامه تصویربرداری سریال طنز آرمان دو + تصاویر

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی