تغییر دکوراسیون آشپزخانه
شما میتوانید با کمترین هزینه و با استفاده از ساده ترین وسایل با راهکارهایی که ما در اختیارتان قرار میدهیم، دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه تان را تغییر دهید.

ایده های ارزان برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه

از آنجایی که آشپزخانه قلب خانه نام دارد پس باید به دکوراسیون آن اهمیت ویژه ای داد. رنگ دکوراسیون آشپزخانه، نحوه چیدمان وسایل، دکوری ها و... باید اصولی انتخاب شوند تا آشپزخانه ای شیک و مد روز داشته باشید.

تغییر دکوراسیون آشپزخانه

چگونه دکوراسیون آشپزخانه را تغییر دهیم؟

اگر دکوراسیون آشپزخانه تان قدیمی و تکراری شده است برای تغییر دکوراسیون آن ایده های ساده و کم هزینه ای وجود دارد که میتوان آشپزخانه را به بهترین شکل ممکن دکوراسیون و دیزاین کرد.

روش های تغییر دکوراسیون آشپزخانه با هزینه کم

پرده آشپزخانه را عوض کنید

پرده آشپزخانه را دست کم نگیرید زیرا تاثیر زیادی در دکوراسیون آشپزخانه دارد، با عوض کردن پرده آشپزخانه تغییر زیادی در دکوراسیون آن ایجاد میشود و آشپزخانه رنگ و بوی تازه ای به خود میگیرد. در انتخاب رنگ و مدل پرده آشپزخانه دقت کنید زیرا باید با دکوراسیون آشپزخانه همخوانی داشته باشد.

پرده آشپزخانه

بهترین مدل پرده آشپزخانه 

از گل ها و گیاهان استفاده کنید

در هر قسمت از دکوراسیون منزل از گل ها و گیاهان استفاده شود بی شک زیبا و دلنشین خواهد شد، با استفاده از گل ها و گیاهان لطافت و شادابی را به دکوراسیون آشپزخانه تان هدیه دهید.

تغییر دکوراسیون ارزان

تغییر دکوراسیون ارزان آشپزخانه

رومیزی را عوض کنید

اگر در آشپزخانه تان میز صبحانه خوری یا میز ناهارخوری وجود دارد لازم نیست آن را عوض کنید بلکه فقط با عوض کردن رومیزی آن میتوانید ظاهر تازه ای به آشپزخانه بدهید. عوض کردن رومیزی یکی از ساده ترین را های تغییر دکوراسیون است.

تزیین آشپزخانه

رومیزی ناهار خوری شیک و جدید

نحوه چیدمان وسایل را تغییر دهید

ایجاد تغییر در چیدمان لوازم آشپزخانه ایده ای ساده و بدون هزینه است که باعث تغییر دکوراسیون آشپزخانه میشود، مثلا وسایل برقی را جا به جا کنید یا ساعت آشپزخانه را روی یک دیوار دیگر نصب کنید همین جا به جایی های کوچک فضای جدیدی را به آشپزخانه میبخشند.

تغییر دکوراسیون

ایده های تغییر دکوراسیون آشپزخانه

دکوری های مناسب

آشپزخانه فضای مناسبی برای چیدن دکوری های متنوع نیست بهتر است از یک دکوری شیک و کاربردی استفاده کنید و فضای آشپزخانه را تغییر داده و جذاب تر کنید.

 

تغییر دکوراسیون آشپزخانه با هزینه کم و ایده های ناب + عکس

420
این مطلب مفید بود ؟164
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی