تولد اکبر زنجانپور
الهام پاوه نژاد بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی از جشن تولد اکبر زنجانپور بازیگر سریال تنهایی لیلا و مختارنامه به روز کرد.

جشن تولد اکبر زنجانپور بازیگر تنهایی لیلا

امروز دوم بهمن همزمان با سالروز تولد اکبر زنجانپور بازیگر پیشکسوت سینما ، تلویزیون و تئاتر کشورمان است که سالهای زیادی از عمرش را در راه هنر این مرز و بوم گذراند. الهام پاوه نژاد بازیگر کشورمان شب گذشته در جشن تولد آقای بازیگر حاضر شد و با انتشار عکس های تولد این هنرمند پیشکسوت را تبریک گفت.

دلنوشته الهام پاوه نژاد برای تولد اکبر زنجانپور

الهام پاوه نژاد با انتشار عکس هایی دلنوشته ای به مناسبت سالروز تولد اکبر زنجانپور بازیگر پیشکسوت کشورمان نوشت.

جشن تولد اکبر زنجانپور

الهام پاوه نژاد در تولد اکبر زنجانپور

الهام پاوه نژاد برای تولد اکبر زنجانپور نوشت : انگار همین دیروز بود که من با اضطراب روی صندلی نشستم که اون طرفش زنده یاد استاد رکن الدین خسروی ، شما و دکتر قطب الدین صادقی به همراه منشی جلسه برای گرفتن آزمون عملی نشسته بودین.

هنوز صدا و لحن آرام بخش و دل گرم کنندتون یادمه وقتی که منشی جلسه ادرس منزل مون را پرسید و من گفتم خانه ی پدری و محله ی کودکیم کجاست( کوچه ایی بین تأترشهر و تالار وحدت) گفتین :پس واقعاً بچه ی تأتری!

و همه به این شوخی ظریف خندیدیم و انگار هزارسال بود همگی را می شناختم... هزار سال چون همیشه این شوخی شماست که وقتی ازتون می پرسن چندساله اید، پاسخ میدیدن دوهزارسال!امشب هم گفتین دیدین دوهزارتا شمع گذاشتین!

اولین استاد و کارگردان من، همیشه تا نفس دارم زندگی و نظم حرفه ایم مدیون اعتماد شما به من خواهد بود که ترم دوم مرا برای اجراتون انتخاب کردین و این راه، جدی تر آغاز شد.

در تمام این سال ها سایه ی حمایت استادانه/ پدرانه تون مأمن و دل گرمی من بوده و هست. گفتنی و آموخته هایم از شما در این چند خط نمی گنجد. دوم بهمن تولدتون مبارک مردِ مهربان و عاشقِ سخت گیر تأتر و بازیگری... سایه تون مستدام...

پی نوشت یک:شب زنگ زدم که بگم به خاطر گرفتاری ها ببخشید نشد بیام، لذتی داشت وقتی گفتین دیر نشده الان بدو بیا و من دویدم، هرچند کوتاه ولی تونستم کنار پری بانوی مهربانِ همیشه پر سخاوت و گلنوش جانِ همیشه رفیق و رفقای جان امشب را به خودمون تبریک بگیم و بخندیم.

تولد اکبر زنجانپور

تولد اکبر زنجانپور با الهام پاوه نژاد

تولد اکبر زنجانپور

الهام پاوه نژاد در جشن تولد اکبر زنجانپور

تبریک پرستو گلستانی برای تولد اکبر زنجانپور

پرستو گلستانی هم با انتشار پستی سالروز تولد اکبر زنجانپور را تبریک گفت.

تولد اکبر زنجانپور

تبریک پرستو گلستانی برای تولد اکبر زنجانپور

پرستو گلستانی با انتشار این عکس نوشت : استاد اکبر زنجانپور ، اسطوره،بزرگ مرد ، زاد روزت خجسته .... سایه تان بر سر ما و تاتر و سینمای ایران ....همیشه در قلب من و همه هستید

دوستتون دارم یک دنیا ، نسل ما مدیون شماست...

اکبر زنجانپور

اکبر زنجانپور بازیگر پیشکسوت تئاتر

اکبر زنجانپور 2 بهمن 1323 در تهران متولد شد و از دوران دانشجویی فعالیت در تئاتر را آغاز کرد و از سال 1345 در دنیای تئاتر ، سینما و تلویزیون مشغول فعالیت است.

اکبر زنجانپور

اکبر زنجانپور بازیگر پیشکسوت دنیای تلویزیون

آوای فاخته ، تنهاترین سردار ، ولایت عشق ، گارد ساحلی ، آواز در باران ، کاراگاهان ، مختارنامه ، رازهای یک خانه ، تنهایی لیلا و ... از جمله کارهای تلویزیونی اکبر زنجانپور هستند.

جشن تولد اکبر زنجانپور بازیگر پیشکسوت با الهام پاوه نژاد+ تصاویر

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی