تولد مرد عنکبوتی
تم تولد پسرانه مرد عنکبوتی یا اسپایدرمن تم هیجان انگیز و موردعلاقه اکثر کودکان است که در واقع مرد عنکبوتی یک شخصیت کارتونی پرطرفدار است.

تزیینات تولد با تم مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی یا اسپایدرمن شخصیت کارتونی محبوب پسربچه ها و یک تم بسیار مناسب برای تولد آن ها است، تم تولد مرد عنکبوتی به رنگ قرمز و آبی است که کاملا شاد و هیجان انگیز است. برای برگزاری جشن تولد با تم مرد عنکبوتی باید همه چیز از تزیینات تا کیک تولد به شکل مرد عنکبوتی و به رنگ قرمز و آبی باشد که در ادامه ایده هایی برای جشن تولد با تم مرد عنکبوتی برایتان داریم.

تولد مرد عنکبوتی

ایده تم تولد مرد عنکبوتی

برای تزیین میز تولد با تم مرد عنکبوتی میتوانید از وسایل تزیینی به رنگ قرمز و آبی استفاده کنید و همچنین شکلات، شیرینی، ژله ، پفیلا، میوه و کیک تولد را روی آن بچینید.

تزیین میز تولد

تزیین میز تولد مرد عنکبوتی

تم تولد اسپایدرمن

تم تولد پسرانه اسپایدرمن

برای کیک تولد به شکل مرد عنکبوتی مدل های جالبی وجود دارد که چند طبقه بودن آن بستگی به تعداد مهمان های شما دارد، اگر دوست داشته باشید میتوانید از مدل کیک های زیر ایده بگیرید و سفارش دهید.

کیک تولد مرد عنکبوتی

مدل کیک تولد مرد عنکبوتی

کیک تولد اسپایدرمن

مدل کیک تولد اسپایدرمن

در جشن تولدهای تم دار بهتر است کسی که تولدش هست لباس متناسب با تم تولد بپوشد، لباس تولد پسرانه با تم مرد عنکبوتی معمولا تیشرت های ساده ای هستند که عکس مرد عنکبوتی روی آن است.

لباس تولد پسرانه

لباس تولد مرد عنکبوتی

تزیین بادکنک

تزیین بادکنک مرد عنکبوتی

کاپ کیک تولد

کاپ کیک تولد با تم مرد عنکبوتی

میوه آرایی تولد

میوه آرایی تولد مرد عنکبوتی

تزیینات تولد پسرانه با تم مرد عنکبوتی (اسپایدرمن) + مدل کیک

4.820
این مطلب مفید بود ؟191
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : جشن تولد
وبگردی