تولد معجزه آمیز
به دنیا آمدن نوزاد 23 هفته ای اندازه یک وجب والدین و پزشکان را شگفت زده کرد.

تولد معجزه آمیز جنین 23 هفته ای

بارداری طبیعی مادران به مدت حدودا 280 روز یا 40 هفته می باشد که قطعا چند روز دیرتر یا زودتر طبیعی است و جای نگرانی نیست و اگر این مدت تبدیل 37 هفته شود، نوزاد نارس یا زودرس خواهد بود و در نهایت هفته 23 تا 28م نوزاد بسیار زودرس خواهد بود که شاید با برخی مشکلات متولد شود.

این در حالی است که یک مادر جوان 25 ساله به نام " اللون اسمارت " از منطقه " آیووا " آمریکا در طی اقدامی جالب و معجزه آمیز توانست جنین 23 هفته ای خود را با وزن 370 گرمی را که قرار بود در تاریخ ششم نوامبر به دنیا بیاورد را در 11 ژوئیه به دنیا آورد و علت اصلی آن هم پاره شدن کیسه آب او بود.

این واقعا اتفاقی کاملا معجزه آمیز می باشد که در چند وقت اخیر رخ داد و جنین او هم اکنون زنده است و این در حالی است که پزشکان به او گفته بودند که شانس کافی برای زنده ماندن جنینش را ندارد. اللون در طی مصاحبه ای گفت :" آنها به من گفتند که شانس کافی برای زنده ماندن جنین وجود ندارد. این لحظه ای بود که احساس جدایی با فرزندم را حس کردم."

مادر جوان اما نهایت تلاش خود را بکار گرفت تا بتواند آرامش خود را حفظ کند تا به جنین آسیبی نرسد و اما طولی نکشید که جنین بصورت آمیزی به دنیا آمد و ابعاد او دقیقا هم اندازه دست پدر او به نام " Jordan Morrow " می باشد و هنوز هیچ یک از والدین موفق به لمس جنین خود نشده اند و هم اکنون در انکوباتور در حال مراقبت می باشد.

جنین زودرس در تاریخ 6 نوامبر از بیمارستان مرخص خواهد شد و این چیزی بیش از یک معجزه نیست!

به دنیا آمدن نوزاد 23 هفته ای اندازه کف دست ! + عکس

487
این مطلب مفید بود ؟7017
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : نوزاد
وبگردی