تیم ملی

سومین بازیکن قلعه‌نویی در تیم ملی مشخص شد

تاریخ انتشار : 24 اسفند 1401کد مطلب : 19648زمان مطالعه : 2 دقیقه
اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با سرمربیگری امیر قلعه نویی که قرار است در فروردین ماه دو بازی تدارکاتی از جمله روسیه برگزار کند، یکی پس از دیگری مشخص می‌شود.

مهر:تیم ملی فوتبال ایران در نخستین فیفادی سال 2023 برنامه‌هایی را برای آماده سازی در دستور کار قرار دارد. این برنامه ریزی زمانی صورت گرفت که تیم ملی بعد از جدایی کارلوس کی روش چند ماه بدون سرمربی بود و اخیراً امیر قلعه نویی سکان هدایت ایران را بر عهده گرفته است.

با انتخاب قلعه نویی، خیلی‌ها منتظر هستند تا ببینند لیست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی ایران نسبت به زمان دراگان اسکوچیچ و کارلوس کی روش که هر دو در یک سال گذشته سرمربی تیم ملی بوده‌اند، چه تغییراتی می‌کند.

قلعه نویی قرار است از روز 28 اسفند اردوی آماده سازی را آغاز کند و روز سوم فروردین در نخستین بازی تدارکاتی در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف روسیه برود.

فدراسیون فوتبال در تلاش است تا یک بازی تدارکاتی دیگر برای تیم ملی فراهم کند تا امیر قلعه نویی و ملی پوشان کشورمان از این اردو بیشترین بهره را ببرند.

در همین ارتباط سرمربی تیم ملی لیست بازیکنان مدنظرش را به فدراسیون فوتبال داده است و اسامی این نفرات هم به تدریج مشخص می‌شود.

نخستین بازیکنی که دعوتش به تیم ملی ایران رسانه‌ای شد، سردار آزمون مهاجم تیم بایر لورکوزن آلمان بود. «آرماند دورن» مدیربرنامه این بازیکن به رسانه‌های روسی خبر داد که آزمون برابر روسیه در تیم ایران حضور خواهد داشت.

سپس نوبت به امیرحسین حسین زاده بازیکن 22 ساله باشگاه شارلوا بلژیک رسید که خبر دعوتش به تیم ملی رسانه‌ای بشود.

در ادامه، رسانه‌های کرواسی خبر دادند صادق محرمی دفاع راست باشگاه دیناموزاگرب که یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی در سالهای اخیر بوده هم به اردوی ایران دعوت شده است و پس از انجام بازی‌های باشگاهی راهی تهران می‌شود.

انتظار می‌رود دیگر لژیونرهای تیم ملی از جمله مهدی طارمی و علیرضا جهانبخش هم در لیست امیر قلعه نویی باشند و به اردوی تیم ملی ایران در اواخر اسفندماه اضافه بشوند.

انتهای پیام/م

سومین بازیکن قلعه‌نویی در تیم ملی مشخص شد

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
وبگردی