تیپ شهرزاد کمال زاده
شهرزاد کمال زاده بازیگر سینما و تلویزیون عکسی از خود با تیپ جدید پلیسی که کلاه ضد گلوله بر سر دارد در اینستاگرامش منتشر کرد.

شهرزاد کمال زاده بازیگر نقش پلیس زن در جدیدترین سریال منوچهر هادی با اشتراک گذاری این عکس در جدیدترین پست خود از علاقۀ خود به کلاه ضد گلوله نوشت:عاشق این کلاه ضد گلوله شدم،حیف که یه مقدار گرونه و گر نه که می خواستم یکی از این کلاه ها رو از پلیس نوپو یادگاری بگیرم...

شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده بازیگر سینما و تلویزیون فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر و عضو تیم فوتبال و والیبال بانوان هنرمندان ایران می باشد.وی با بازی در سریال هزاران چشم ساخته کیانوش عیاری نخستین حضور تلویزیونی خود را تجربه کرد و در سال 1383 با بازی نقشی کوتاه در فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا به کارگردانی رسول صدرعاملی وارد عالــم سینما شد.

او پس از چندین سال حضور در تلویزیون و سینمای ایران،در بهار سال 1391 با پخش سریال راه طولانی به کارگـردانی رضا کریمی از شبکه یک تلویزیون ایران و بازی در نقش “بهاره”، شهرت و محبوبیت خاصی بدست آورد.

همچنین وی در آخرین کار خود در فیلم پلیسی آمین با گریمی متفاوت و جدید جلوی دوربین رفته است.سریال آمین جدیدترین سریال منوچهر هادی در مقام کارگردان است که پس از «خداحافظ بچه» و «خوب، بد، زشت» سومین سریال او محسوب می شود.

نکته جالب این سریال حضور هادی ساعی قهرمان سابق تکواندوی جهان به عنوان بازیگر است.

شهرزاد کمال زاده در

در خلاصه داستان “آمین” به قلم زامیاد سعدوندیان آمده است:سرهنگ شیرازی، فرمانده تیم ویژه (آمین) مسئول رسیدگی به پروژه مجرم و خلافکار فراری ، همایون تمدن که سال گذشته طی عملیات گروگان گیری برادر سرهنگ را به شهادت رسانده ، است. پلیس با کشف کانتینری حامل مواد مخدر به ردی از همایون می رسد . همزمان فرزند همایون برای مراسم سالگرد مرگ همسرش مریم نوین وارد ایران شده و مامورین علاوه بر بررسی سر نخ کانتینر، وی را نیز جهت رسیدن به همایون تحت نظر می گیرند اما…

در ادامه تصاویر دیگری از گریم جدید شهرزاد کمال زاده را مشاهده می کنید.

شهرزاد کمال زاده و هادی ساعی

شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده

تیپ پلیسی شهرزاد کمال زاده + تصاویر

4.238
این مطلب مفید بود ؟326
منبع : نمناک - / ل
وبگردی