نیوشا ضیغمی و امین حیایی
فیلم سینمایی ثبت با سند برابر است با بازی امین حیایی ، مجید صالحی و نیوشا ضیغمی در کنار علی مسعودی کمدین خندوانه پس از دو سال انتظار به زودی اکران میشود.

ثبت با سند برابر است به زودی در سینماهای کشور

ثبت با سند برابر است فیلمی به کارگردانی بهمن گودرزی و به تهیه کنندگی مجتبی متولی با بازی امین حیایی و نیوشا ضیغمی پس از دو سال انتظار نیمه آبان اکران میشود. بهمن گودرزی که ساخت فیلم هایی چون ششمین نفر ، آتیش بازی و شیش و بش را در کارنامه هنری خود دارد در فیلم سینمایی جدیدش سراغ ژانر کمدی رفته و از بهترین بازیگران طنز در فیلمش استفاده کرده است.

ثبت با سند برابر است سومین فیلم بلند سینمایی بهمن گودرزی محسوب می شود که اواخر سال 94 در تهران جلوی دوربین رفت.

خلاصه داستان و بازیگران ثبت با سند برابر است

ثبت با سند برابر است فیلمی اجتماعی و شاد با ضرب آهنگ بالا، پر لوکیشن و پر بازیگر و همراه با عنصر غافلگیری است که همیشه تماشاچی به این موضوع روی خوش نشان داده است.

ثبت با سند برابر است

نیوشا ضیغمی در فیلم ثبت با سند برابر است

ثبت با سند برابر است داستان پنج رفیق است که از جایی چند دختر هم به آن ها اضافه می شوند و فضای مفرح و سرحالی دارد و عنصر غافل گیری تا دقیقه نود در فیلم هست. امین حیایی، مجید صالحی، علی مسعودی، فرزاد حسنی و سپند امیرسلیمانی نقش این 5 نفر را بازی می کنند.

ثبت با سند برابر است

بازیگران کمدی در فیلم ثبت با سند برابر است

در خلاصه داستان فیلم آمده است:همیشه تو زندگیم دنبال یه پاس طلایی بودم ولی بهم پاس که ندادن هیچ، خودشون توپ رو کردن تو گل! اونا شدن غزال تیز پا، من شدم شیر بی یال...

ثبت با سند برابر است

نیوشا ضیغمی و مجید صالحی در فیلم ثبت با سند برابر است

بازیگران فیلم ثبت با سند برابر است :امین حیایی، مجید صالحی، نیوشا ضیغمی، فرزاد حسنی، سحر قریشی، الهام حمیدی، علی مشهدی، سپند امیرسلیمانی، آیدا جعفری، یزدان فتوحی، مهران رجبی، پوریا پورسرخ و محمدرضا شریفی نیا.

ثبت با سند برابر است

نیوشا ضیغمی و امین حیایی در فیلم ثبت با سند برابر است

علی مسعودی کمدین سرشناس برنامه خندوانه در کنار سایر بازیگران طنز به ایفای نقش در این فیلم سینمایی پرداخته است.

ثبت با سند برابر است

امین حیایی و الهام حمیدی در فیلم ثبت با سند برابر است

عوامل تولید ثبت با سند برابر است عبارتند از تهیه کننده:مجتبی متولی، کارگردان:بهمن گودرزی، نویسنده:بهمن گودرزی، یزدان فتوحی، مدیر فیلمبرداری:مرتضی غفوری، طراح گریم:شهرام خلج، طراح صحنه:رضا سلیمانی، طراح لباس:زهرا صمدی، موسیقی:پوریا حیدری، طراحی و ترکیب صدا:حسین ابوالصدق، تدوین:شاهین یارمحمدی، صدابردار:محمود خرسند، عکس:صبا سیاه پوش، دستیار کارگردان و برنامه ریز:علی نوابی، جلوه های ویژه:علیرضا قادری اقدم، مجری طرح:محمد و مهدی چاوشی، مدیر تولید:مهرداد متولی.

ثبت با سند برابر است

مجید صالحی و امین حیایی در فیلم ثبت با سند برابر است

ثبت با سند برابر است

محمدرضا شریفی نیا در فیلم ثبت با سند برابر است

ثبت با سند برابر است

امین حیایی و علی مسعودی در فیلم ثبت با سند برابر است

بازیگران و خلاصه داستان فیلم ثبت با سند برابر است

3.350
این مطلب مفید بود ؟3317
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی