ثبت نام کنکور

امشب؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در کنکور سراسری 1401

تاریخ انتشار : 4 اسفند 1400کد مطلب : 26306زمان مطالعه : 1 دقیقه
مهلت ثبت نام در کنکور سراسری 1401 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ساعت 24 امشب چهارشنبه چهارم اسفند ماه به پایان می رسد.

ایرنا:مهلت مجدد ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال 1401 در دوره‌های‌ روزانه، نوبت دوم «شبانه»، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و همچنین رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی از روز یکشنبه یکم تا چهارم اسفند ماه در نظر گرفته شده است.

متقاضیان می‌توانند منحصراً از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش برای نام نویسی اقدام کنند.

مهلت اول نام نویسی در این آزمون از تاریخ دهم تا بیستم بهمن ماه تعیین شده بود. متقاضیانی که قبلاً در این آزمون ثبت نام کرده اند، درصورت تمایل در بازه زمانی فوق می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

آزمون سراسری سال 1401 در روزهای 8، 9، 10 و 11 تیرماه سال 1401 برگزار خواهد شد و نتایج آن نیز همانند سنوات گذشته (به جز سال 1399 که به دلیل کرونا زمان اعلام نتایج با تغییراتی همراه بود) اواسط مردادماه سال آینده اعلام می‌شود.

انتخاب رشته داوطلبان پس از اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری 1401 آغاز و برای داوطلبان بورسیه و داوطلبان دارای شرایط خاص در انتهای مردادماه انجام می‌شود. نتایج آن نیز قبل از مهرماه و اوایل دهه سوم شهریورماه از طریق سایت سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد تا داوطلبان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از ابتدای سال تحصیلی جدید وارد دانشگاه‌ها شوند.

انتهای پیام/م

امشب؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در کنکور سراسری 1401

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : کنکور
وبگردی