جاده هراز و کندوان

یکطرفه شدن جاده هراز و کندوان در مازندران

تاریخ انتشار : 10 مهر 1399کد مطلب : 57223زمان مطالعه : 1 دقیقه
رییس پلیس راه مازندران از یکطرفه شدن جاده های کندوان و هراز در روز جمعه 11 مهر ماه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما:سرهنگ قدمی با بیان اینکه هم اکنون ترافیک در جاده های مازندران پرحجم و روان است، گفت:شبانه روز گذشته تردد خودروها در راه های ارتباطی استان علی رغم تمام هشدارهای کرونایی افزایش پیدا کرد.
او با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی از چهارشنبه در جاده های استان، گفت:جاده های کندوان و هراز در صورت نیاز روز جمعه 11 مهرماه یکطرفه می شوند.
محدودیت های ترافیکی محور هراز
رییس پلیس راه مازندران گفت:تردد همه وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 روز جمعه 11 مهرماه از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت 20 تا 24 روز جمعه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه می شود.
سرهنگ قدمی افزود:تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روز های پنجشنبه و جمعه از جاده هراز ممنوع است.
محدودیت های ترافیکی محور کندوان
رییس پلیس راه مازندران گفت:تردد همه وسایل نقلیه از ساعت 17 روز فردا از کرج و ابتدای آزاد راه تهران – شمال به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت 20 تا 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به کرج یکطرفه خواهد شد.
انتهای پیام/م

یکطرفه شدن جاده هراز و کندوان در مازندران

54
این مطلب مفید بود ؟40
برچسب : جاده هراز
وبگردی