جاذبه های گردشگری که کمتر دیده اید مانند غارهای ژیجین چین و دریاچه ی نیلوفر قرمز تایلند و جزیره جم مالزی را میتونید در ادامه این مطلب مشاهده کنید

 رپورتاژ آگهی :جاذبه های گردشگری  که کمتر دیده اید.

غارهای ژیجین چین

چین کشوری پهناور که دارای طبیعت های بکر و شگفت انگیزی میباشد،غارهای ژیجین یکی ازهمین جاذبه های بکر و زیبا است.

غارهای عظیمی که مساحتی حدود 30000 متر مربع دارند و هنوز نهرها و جریان های آب زیرزمینی بسیاری از آن عبور میکنند و مناظر دیدنی زیادی را به وجود آورده اند. اگر قصد سفر به چین را دارید حتما از این غار زیبا در تور چین دیدن کنید.

دریاچه ی نیلوفر قرمز تایلند 

دریاچه ای خارق العاده در شمال شرقی تایلند.این دریاچه پر از گل های گرمسیری به خصوص گل نیلوفراست که تمام سطح دریاچه را پوشانده است. روی دریاچه یک پل معلق چوبی وجود دارد که باید از روی آن سوار قایق شوید و به دل دریاچه بروید. بهترین زمان سفر برای بازدید از این دریاچه بین ماه های دسامبر تا ژانویه است و بهترین ساعت از 6 تا 11 صبح میباشد. دزیاچه نیلوفر های قرمز جذابیت تور تایلند را دو چندان میکند . 

خطاطی نام شما به زبان عربی

یکی از تفریحات خاص و به یاد ماندنی در تور دبی ، یک اتفاق غیر متعارف است که می تواند کمی هم هیجان انگیز  و جالب باشد ، خطاطی نام شما به زبان عربی و با حرف ط  توسط استاد خوش ذوق عبدالفتاح که در منطقه الفهیدی زندگی می کند و بسیاری از توریست ها برای تهیه یک یادگاری از اسم شان به آن مراجعه میکنند ، میتواند یک سورپرایز باشد .

جزیره جم مالزی

جم به معنای گوهر است ، جزیره جم یک جزیره شخصی است و زیبایی وصف ناپذیری دارد جزیره ای با آبهای زلال و درخشان و ماسه های سفید بر سواحل زیبای شرق مالزی . این جزیره فقط یک تفریحگاه دارد که میتوانید از پیش برای اقامت در آن اتاق رزرو کنید . تور مالزی با جزیره جم قطعا یک گزینه بی نظیر خواهد بود 

جاذبه های گردشگری که کمتر دیده اید!

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی